2024. június 10.
Békéscsabára látogat a Fradi Kamion
Június 14. és 16. között Békéscsabán csodálhatják meg országjáró járművünket.

Az I. Országos Kamionos Találkozó alkalmával a Békés vármegyei település lakói is megcsodálhatják a Fradi Kamiont, amely június 14-től 16-ig, péntektől vasárnapig a békéscsabai repülőtéren várja majd az érdeklődőket. Június 14-én, pénteken a Fradi Kamion 14.00 és 20.00 között, 15-én, szombaton 10.00-tól 20.00-ig, míg vasárnap 10.00 és 18.00 között tart majd nyitva.

Klubunk országjáró járművének tekintélyt parancsoló méretekkel rendelkezik. A kamion 20 méter hosszú, 2,5 méter széles és 4,5 méter magas, a Ferencváros színei, jelképei borítják kívül-belül. A monstrum meghajtásáról egy bődületesen erős, 520 lóerős motor gondoskodik.

A kilátogatók számos aktivitás közül választhatnak majd, a csocsó, a mini pingpong és a teqball mellett a Greenbox fotósátorban különböző hátterek előtt készíthetnek instant fotókat az érdeklődők, amelyek ingyen elvihetők. Kitelepül emellett a Fradi Múzeum időszakos kiállítása is, valamint lehetőség lesz szurkolói kártya kiváltására is. A Fradi Shop árusítópontján új termékünk, a nemrég debütált prémium, kisüzemi sör, a Fradi Lager is elérhető lesz majd.

Az eseményre való belépés jegyvásárláshoz kötött, amely az alábbi linken érhető el.

Cikkajánló

Őket ünnepeljük ma

A Fradi család három tagját köszönthetjük ezen a napon.

Rájuk emlékezünk ma

Két egykori futballistánkra emlékezünk június 20-án.

Rájuk emlékezünk ma

Három egykori sportolónkra emlékezünk június 19-én.

Őket ünnepeljük ma

A Fradi-család öt tagját köszönthetjük ezen a napon.

Rájuk emlékezünk ma

Három egykori sportolónkra emlékezünk június 18-án.

VéNégy Fesztivál a Fradi Kamionnal

Klubunk országjáró járműve a fesztivál második napján érkezik Nagymarosra.

Fradi TV: Exkluzív felvételek Pascal Jansenről

Új vezetőedzőnk, gyorskorcsolyázónk felkészülése és egy elfelejtett derbihős a legújabb adásban.

Őket ünnepeljük ma

A Fradi-család öt tagját köszönthetjük a mai napon.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin