2021. augusztus 19.
E-könyvként is kapható az „Új korszak-Az első tíz év”
A Kubatov Gábor első elnöki évtizedét bemutató könyv már elektronikus formában is elérhető.

Mostantól elektronikus formában, e-könyvként is megvásárolható az „Új korszak - Az első tíz év” című könyv, amely bemutatja az FTC elnöke, Kubatov Gábor szemén keresztül az elmúlt egy évtizedet a Fradiban.

A szurkolók és sport iránt érdeklődők betekintést nyerhetnek abba, hogyan került az FTC a megszűnés széléről újra Magyarország élére, és vált tényezővé ismét az európai labdarúgó-porondon az elmúlt tíz esztendőben.

Az elektronikus formában kiadott könyvet a nyomtatott verziónál kedvezményesebb áron, 3199 forintért szerezheti be elsőként az ekonyv.hu oldalon. A megjelenést követő napon a bookline.hu és a lira.hu-n, majd ezt követően a libri.hu-n is beszerezhető lesz. A külföldi oldalaknál - mint az Apple iTunes, a Barnes & Noble, a Kobo és a Scribd - körülbelül egy hetet kell várni a megjelenésre.

A Ferencváros újjászületéséről készült, különleges borítóval ellátott 336 oldalas könyvben az eseményeket elbeszélő klubelnök mellett az adott történeteket jól ismerők, korábbi és jelenlegi labdarúgók, munkatársak véleménye, visszaemlékezései is teret kaptak.

Természetesen személyen is beszerezheti a kiadványt a Líra és a Libri könyvesboltjaiban, a Groupama Arénánál található Fradi Shopban, az FTC-MVM Népligeti Sportközpontnál lévő Fradi Boltban, online a shop.fradi.hu-n, a Libri, a Bookline és a Líra webáruházakban.

Amennyiben drukkereink a Fradi Shopban vagy a shop.fradi.hu-n keresztül veszik meg a könyvet, akkor arra akciót biztosítunk. A 4.495 forintos kötetre a szurkolói kártyával rendelkező drukkereink 5%, míg a bérletes szurkolóink 15% kedvezményt kapnak.

Cikkajánló

„A sok munka meghozta az eredményét”

Bemutatjuk Gátfalvi Bélát, a klubunk sportolóinak étvágyát csillapító Liget Étterem konyhafőnökét – VIDEÓ!

Szurkolói ankétot tartott Kubatov Gábor és Orosz Pál

Klubunk elnöke és az FTC Labdarúgó Zrt. vezérigazgatója rengeteg kérdést kapott különböző témakörökben.

Fradisták is népszerűsítik a KEK-et

Atlétánk, Kazi Tamás és kézilabdázónk, Kovacsics Anikó is reklámarca a Kárpát-medencei Egyetemek Kupájának.

Szurkolói ankét Kubatov Gáborral és Orosz Pállal

Az FTC elnöke idén is tisztelettel meghívja az ankétra szurkolói kártyával rendelkező szimpatizánsainkat!

Dedikálás a Könyvhéten – találkozzon az FTC elnökével!

Kubatov Gábor pénteken egy pódiumbeszélgetést követően dedikálja könyvét az FTC standja előtt.

Fradi x Retro Jeans: bemutatjuk reklámfilmünket!

Az FTC férfi labdarúgócsapatának több tagja is részt vett a forgatáson – VIDEÓ!

Bemutatkozott a Fradi x Retro Jeans

A Groupama Aréna VIP Lounge termében exkluzív sajtóesemény keretében mutatkozott be az új kollekció.

Olimpiai visszapillantó a legújabb Zöld és fehérben

A szeptemberi szám fő témája mellett természetesen a férfi labdarúgók aktualitásairól sem feledkeztünk meg.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin
close
Fradi most
Fradi most