2022. november 29.
Egerben a Fradi Kamion
Drukkereink december 3-án és 4-én az Eger Adventen találkozhatnak klubunk országjáró büszkeségével.

Amint arról korábban beszámoltunk, különleges országjáró roadshow-ra indul klubunk 520 lóerős büszkesége, a Fradi Kamion, amelyet az előttünk álló adventi hétvégéken az ország számos pontján megtekinthetnek az érdeklődők.

Legutóbb a Nyíregyházi Adventi vásáron találkozhattak a kamionnal szurkolóink. Következő állomása december első hétvégéjén az egri Dobó tér lesz. A szombati és vasárnapi adventi forgatagban december 3-én és 4-én is 10.00-tól egészen 20.00-ig csodálhatják meg kamionunkat.

Az odalátogatók válogathatnak a Fradi Shop széles termékskálájából – köztük új karácsonyi termékekből –, szurkolói kártyát regisztrálhatnak, vagy a Greenbox fotóautomatánál izgalmas, többek között karácsonyi és Európa Liga hátterekkel készíthetnek képeket, valamint a Fradi Múzeum egy-egy tematikus kiállítását is megtekinthetik az érdeklődők, így találkoznak a múlt és a jelen legemlékezetesebb pillanatai.

Az egri adventi vásárról további részleteket IDE kattintva tájékozódhat.

Cikkajánló

Őt ünnepeljük ma

Február 8-án a Fradi-család korábbi vízilabdázóját ünnepeljük.

Rá emlékezünk ma

Ezen a napon a Fradi-család egykori vb-ezüstérmes labdarúgójára emlékezünk.

Őket ünnepeljük ma

Február 7-én a Fradi-család három tagját köszönthetjük.

Rájuk emlékezünk ma

Két korábbi sportolónkra emlékezünk február 7-én.

Jön: újra Bérletesek Napja a shop.fradi.hu-n!

Február 13-án, hétfőn tartjuk a következő Bérletesek Napját online.

A „Báró” és a lovak

Ezúttal Bálint László mellett láthatják Beatrice Edwige-t, Szakonyi Dánielt és megújult fotóinkat is.

Heti program

Ezen a héten is számos mérkőzésen szoríthatunk a Ferencvárosért.

Őket ünnepeljük ma

A Fradi-család három tagját köszönthetjük február 6-án.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin