Fájó szívvel tudatjuk, hogy életének 83. évében elhunyt az FTC egykori elnöke, dr. Debreczeny István.
Debreczeny István elsőként a tekézők elnökeként szolgálta a Ferencvárost, 1976-tól segítette a szakosztályt. A Kőbányai Sörgyár vezérigazgatójaként dolgozó sportvezető közel tíz évvel később, 1985-ben került az FTC elnökségébe.
1989 márciusától pedig több mint másfél évig, egészen 1990 decemberéig vezette elnökként egyesületünket.
Irányítása alatt a férfi vízilabdázók bajnoki címet, két Magyar Kupát és egy KEK-bronzérmet, a női tekések Európa Kupát nyertek, Komáromi Tibor birkózónk pedig 1989-ben szerzett világbajnoki címet a Ferencvárosnak.
2019 májusában ő is részt vett azon a díszvacsorán a Groupama Arénában, amelyre a klub korábbi elnökeit hívták meg. Nem sokkal később, 2019 júliusában pedig díszpolgári címmel tüntette ki őt Budapest X. kerülete.
Dr. Debreczeny Istvánt az FTC saját halottjának tekinti, emlékét örökké megőrizzük.
Hét egykori kiválóságunkra emlékezünk.
Férfi labdarúgócsapatunk vezetőedzője mellett további exkluzív interjúval is készülünk.
A Fradi család öt tagját köszönthetjük június 22-én.
Egykori kiváló labdarúgónkra emlékezünk.
A Fradi család négy tagját köszönthetjük június 21-én.
Két egykori kiváló sportolónkra emlékezünk.
A Fradi család négy tagját köszönthetjük június 20-án.