2022. január 7.
Ezt mondták díjazottjaink Az Év Sportolója Gálán
Kozák Danuta az újságíróknak, Vályi Vanda és Illés Anna az edzőknek mondott köszönetet - VIDEÓ!

Ahogy megírtuk, három fradistát is díjaztak a 64. M4 Sport – Az Év Sportolója Gálán. Az év csapata az egyéni sportágak kategóriában a Tokiói olimpián aranyérmet szerző női kajak négyes lett, amelynek hatszoros olimpiai bajnokunk, Kozák Danuta is a tagja volt.

Mellette két vízilabdásunk, Vályi Vanda és Illés Anna is elismerésben részesült, hiszen a legutóbbi ötkarikás játékokon bronzérmet szerző női vízilabda-válogatott lett az év csapata a hagyományos csapatsportágak kategóriában. A gála végén mind a három győztest megkérdeztük.

Őt ünnepeljük ma

A Fradi-család egy tagja ünnepli születésnapját augusztus 11-én.

Multisport Eb: négy sportágban lesz FTC-sportoló

Kilenc olimpiai sportág kontinensviadala egy helyen - augusztus 11-én rajtol a multisport Eb!

Hajdúszoboszlón a Fradi Kamion

Klubunk büszkesége augusztus 11. és 14. között a XI. Hajdúszoboszlói Kamionos Találkozón lesz megtekinthető.

Rájuk emlékezünk ma

Két egykori kiválóságunkra emlékezünk augusztus 10-én.

Őket ünnepeljük ma

A Fradi-család három tagja ünnepli születésnapját augusztus 9-én.

Rá emlékezünk ma

Egykori vízilabdázónkra emlékezünk augusztus 9-én.

A meccsnapon nem nyit ki a népligeti Fradi Bolt

A változás a shop.fradi.hu-t és a Groupama Arénánál található Fradi Shopot nem érinti.

Heti program

Labdarúgóink kétszer is a pályán, kéziseink és hokisank is felkészülési mérkőzéseket játszanak.