2022. augusztus 3.
Őket ünnepeljük ma
A Fradi-család négy tagja ünnepli születésnapját augusztus 3-án.

Ezen a napon ünnepli 26. születésnapját férfi labdarúgócsapatunk játékosa, a háromszoros magyar bajnok, EL- és BL-csoportkörös, MOL Magyar Kupa-győztes Olekszandr Zubkov. Eddig 125 mérkőzésen lépett pályára, 20 gólt szerzett az FTC színeiben.

Augusztus 3-án született veterán világ- és Európa-bajnok gerelyhajítónk, az FTC színeiben kilencszeres magyar bajnok Preisinger Ágnes.

Ma ünnepli 60. születésnapját Szergej Oreskin, aki játékosa és edzője is volt Fradi jégkorongcsapatának. Négyszer is bajnok lett a Ferencvárossal, emellett egy MK-t is nyert.

Szintén augusztus 3-án ünnepli születésnapját korábbi játékosunk, Anssi Rantanen, a kétszeres magyar bajnok, kétszeres Erste Liga-győztes és Magyar Kupa-győztes jégkorongozó.

Rá emlékezünk ma

Augusztus 17-én egykori úszónkra emlékezünk.

Őt ünnepeljük ma

Világbajnok tekézőnket köszönthetjük augusztus 17-én.

Rájuk emlékezünk ezen a napon

Augusztus 16-án három egykori labdarúgónkra emlékezünk.

Óriási kedvezmény a Fradi x Retro Jeans pólóira!

A készlet erejéig 30%-os leárazás vonatkozik négy pólóra a Fradi Shopban és a shop.fradi.hu-n.

Heti program

Férfi labdarúgóink az UEFA Európa Liga rájátszásában, NB III és felkészülési meccsek.

Augusztus 15-én két egykori sportolónkra emlékezhetünk.

A Fradi-család egy tagja ünnepli születésnapját augusztus 15-én.