2023. február 1.
Őket ünnepeljük ma
A Fradi-család négy tagját köszönthetjük február 1-jén.

Ma ünnepli születésnapját korábbi klasszis labdarúgónk, az FTC örökös bajnoka, az FTC Aranydiplomása, Bálint László, aki két magyar bajnoki címet és négy Magyar Kupát nyert a Ferencvárossal, valamint tagja volt az 1975-ös KEK-döntős együttesünknek is.

Ezen a napon ünnepli születésnapját korábbi labdarúgónk, a kétszeres magyar bajnok, Magyar Kupa-aranyérmes és kétszeres Szuperkupa-győztes Goran Kopunovics, aki 1995-ben a Bajnokok Ligájában is szerepelt a Ferencvárossal.

Ma ünnepli születésnapját korábbi labdarúgónk, az FTC örökös bajnoka, Czéh László, aki egy magyar bajnoki címet, egy Magyar Kupát és két Szuperkupát nyert a Ferencváros játékosaként.

Ezen a napon ünnepli születésnapját háromszoros magyar bajnok, kétszeres Erste Liga- és egyszeres Magyar Kupa-győztes korábbi jégkorongozónk, Tóth Renátó.