
Október közepén tartották a Kárpát-medencei Egyetemek Kupáját, rövidebb nevén a KEK-et, ahol a BEAC és a Nemzeti Közszolgálati Egyetem szervezésében a sportolási lehetőség mellett jótékonysági sportszer-, és adománygyűjtést rendeztek a nehéz sorsú, határon túli magyar intézmények számára.
A jótékonysági felhívás részeként a Ferencvárosi Torna Club két dedikált labdát is felajánlott árverésre.
EZEN az oldalon lehet licitálni arra a focilabdára, melyet labdarúgócsapatunk játékosai írtak alá, EZEN a linken pedig arra a kézilabdára, amelyet női kézilabdacsapatunk tagjai dedikáltak. Emellett utóbbi labdát ellátta kézjegyével Dr. Koltay András, a KEK védnöke, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem rektora, Szabó László, a Magyar Paralimpiai Bizottság elnöke, a BEAC alelnöke, valamint Murai László, a HÖOK elnöke is.
A befolyt összeget Kárpátalján a munkácsi Rákóczi Ferenc Középiskola részére ajánljuk fel.
Két egykori kiváló labdarúgónkra emlékezünk.
A Fradi család három tagját köszönthetjük június 23-án.
Hét egykori kiválóságunkra emlékezünk.
Férfi labdarúgócsapatunk vezetőedzője mellett további exkluzív interjúval is készülünk.
A Fradi család öt tagját köszönthetjük június 22-én.
Egykori kiváló labdarúgónkra emlékezünk.
A Fradi család négy tagját köszönthetjük június 21-én.