2019. május 8.
Ezt kérik a Liu testvérek a hazai Eb szervezőitől
Ott voltunk, amikor gyorskorisaink először próbálták ki a jeget a 2020-as Európa-bajnokság helyszínén – VIDEÓ!

Mint ismert, 2020. január 24-26. között Debrecenben rendezik meg a rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokságot. A versenyek a Főnix Csarnokban zajlanak majd, ahol nemrég a magyar olimpiai válogatott tagjai kipróbálhatták a jeget. Stábunk amellett, hogy az olimpiai bajnok testvér, Liu Shaolin Sándor és Liu Shaoang szemszögéből ismerhette meg az új pályát, exkluzív felvételeket készíthetett az öltözőben, amikor a fiúk először húzták fel korcsolyáikat.

Liu Shaolin így fogadta, hogy a Fradi bekerült a Fifába

Meglátogatottuk rövidpályás gyorskorcsolyázóinkat az első itthoni jeges edzésen - VIDEÓ!

Közönségtalálkozón vett részt az FTC két bajnoka

Az FTC sportolói is szívesen sztoriztak a Millenárison kiállított olimpiai aranyérmeikről.

Találkozzon az FTC olimpiai bajnok korcsolyázóival!

Szerdán a Liu-testvérek is ott lesznek a Millenárison.

Világsztárokkal készül a Fradi feltörekvő tehetsége

Rövidpályás gyorskorcsolyázónk, Tóth Eszter az olimpiai kerettel edz együtt és már van ob-érme is - VIDEÓ!

Liuék megmutatták a telefonjukat: EZÉRT volt rá szükség

Világ- és Európa-bajnok rövidpályás gyorskorcsolyázóinkat a népszerű kvízjátékban teszteltük - VIDEÓ!

Népszerű kvízjáték a Liu-testvérekkel a Fradi TV-ben!

Olimpiai bajnokaink mellett egy különleges gólöröm és klubunk toborzója kapott helyet a legfrissebb adásban.

Nyolc fradista érem a budapesti országos bajnokságon

Egy aranyat, két ezüstöt és öt bronzot nyertek a ferencvárosi sportolók a rövidpályás gyorskorcsolya ob-n.

Íme, a Liu testvérek világbajnoki éremkollekciója!

Liu Shaoang és Liu Shaolin Sándor boldogan pózolt már itthon a vb-n nyert csodálatos érmekkel – VIDEÓ!