Mint megírtuk Min Seok Kim első magyar válogatottban teljesített nagypályás gyorskorcsolya Európa-bajnokságán a 8. helyen végzett. A dél-koreai származású sportoló örült, hogy biztatóan teljesített, de még többre vágyik, valamint háláját fejezte ki a Ferencvárosnak, amely befogadta.
„Nem értem még el a csúcsformámat. Nem vagyok elégedett a teljesítményemmel, de úgy érzem léptem előre egyet. A Ferencváros támogatása nélkül nem tudtam volna ilyen gyorsan visszanyerni a formámat. Mindig nagy büszkeséget érzek, hogy tagja lehetek Magyarország legjobb klubjának. Azért dolgozok tovább, hogy visszafizessem ezt a csapatnak minél jobb eredményekkel” – mondta az olimpiai ezüst- és bronzérmes gyorskorcsolyázó a heerenveeni kontinenstorna után.
Olimpiai bajnok rövidpályás gyorskorcsolyázónk őszintén mesélt az elmúlt évek sikereiről, nehézségeiről!
A klasszis rövidpályás gyorskorcsolyázó régóta ígért egy interjút a FradiMédiának. Most megadta - VIDEÓ!
Pavlova Maria és Szvjatcsenko Alekszej a prágai világbajnokság szabadporgramjában is nagyszerűen futott.
Pavlova Maria és Szvjatcsenko Alekszej a prágai vb-n 4. helyen áll a rövidprogram után.
Pavlova Maria és Szvjatcsenko Alekszej olimpiai élmények mellett az FTC kis versenyzőinek is üzent - VIDEÓ!
Hazatértek a téli olimpia magyar sportolói, köztük negyedik helyezett műkorcsolyázóink is -VIDEÓ!
A játékok legjobb magyar eredményeit az FTC sportolói érték el.
Az FTC gyorskorcsolyázójának is befejeződtek a milánói téli olimpia küzdelmei.