2019. december 7.
Két gyönyörű érem a Liu testvérektől!
Liu Shaolin Sándor arany-, míg Shaoang bronzérmet szerzett 500 méteren a sanghaji világkupaversenyen.

Két rövid pályás gyorskorcsolyázónk Sanghajban a világkupa-sorozat negyedik állomásán 500 méteren döntőzött. A futamon ezúttal is az FTC sportolói játszották a főszerepet, Liu Shaoang a hamar az élre tört, ám később sajnos kicsúszott, így elvesztette vezető pozícióját. Testvére kihasználta a kisodródása utáni kisebb kavarodást, és élre állt a versenyben. Liu Shaolin Sándornak végül sikerült elsőként beérnie a célba, sőt, öccse is érmet szerzett, hiszen megkaparintotta a harmadik helyezést.

Az idősebbik Liu 41.920-as idővel hozta el az aranyérmet, míg Shaoang 52.208-a ért bronzot.

(Fotó: Hunskate - Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség)

Hat aranyérem a BudaSkate Kupán

Sikeresen szerepeltek fiatal korcsolyázóink.

Hét összetett érem a Tisza Kupáról

Fiatal short trackeseink remekül szerepeltek a szezon utolsó hazai versenyén.

Műkorcsolya: párosunk negyedik lett a vb-n!

Maria Pavlova és Szviacsenko Alekszei két helyet javított a vb csütörtöki napján.