2020. január 10.
Olimpiai bajnok vendég a hokicsarnokban!
Különleges vendég járt férfi hokisainknál: Liu Shaolin Sándor a helyszínen nézte meg a Hokiderbit – VIDEÓ!

Magyar bajnoki címvédő, Erste Liga-győztes férfi jégkorongcsapatunk háza táján az utóbbi időben szokássá vált, hogy vendégül látják más szakosztályok kiválóságait. Általános vélekedés, hogy aki egyszer átéli egy hokimeccs helyszíni varázsát, azonnal megkedveli.

Ezúttal egy olimpiai bajnok kiválóság, Liu Shaolin Sándor döntött úgy, hogy december végén megnézi, milyen is egy Fradi-hokimeccs hangulata, ráadásul az ősi rivális Újpest elleni Derbihez volt szerencséje a Ferencváros klasszis rövidpályás gyorskorcsolyázójának.

Short track Eb: Egy ezüstérem az utolsó napon

Krueger John-Henry 1000 méteren a második, míg Liu Shaoang a negyedik helyen végzett.

Short track Eb: Két ötödik helyet szereztek a fradisták

Krueger John-Henry 500-on 5., 1500-on 6. lett. Liu Shaolin Sándor 1500 méteren szerzett 5. helyet.

Short track Eb: majdnem hibátlan első nap

Egy kivételével minden futam minden magyar versenyzője továbbjutott a gdanski short track Eb első napján.

Öt fradista is ott van az EB-keretben

Kihirdették a gdanski Európa-bajnokságra utazó csapatot, amelybe több Fradi-koris is bekerült.

Három fradista is Európa trónjára lépett!

Ez történt szakosztályainkkal idén januárban, februárban és márciusban - VIDEÓK!

A Fradi versenyzői hódították el a vándorkupát

A lányoknál és a fiúknál is FTC-versenyzőhöz került a vándorkupa a rangos short trackes utánpótlás versenyen.

Három arany és még hat érem az FTC tehetségeitől

Rövidpályás gyorskorcsolyázóink kilenc érmet nyertek a hétvégi Tesztversenyen.

Újra jégen a short trackesek, nyolc FTC-érem a termés

A Gyakorló Jégcsarnokban zárt kapukkal rendezték meg a juniorok Olympic Hopes nevű versenyét.