2019. november 6.
Rövidpályás gyorskorcsolya-dinasztia a Fradiban!
Izgalmas családi szálak után kutatott a Fradi TV stábja a Gyakorló Jégcsarnokban – VIDEÓ!

Október végén Debrecenben 26. alkalommal rendezték meg a rövidpályás gyorskorcsolyázók egyik legnagyobb utánpótlás versenyét, a Csizmadia Memorial Trophyt. A Fiú Junior C kategória összetett győzelméért járó serleget az FTC versenyzője, Csizmadia Márk emelhette a magasba.

Talán Önök is észrevették a névazonosságot - igen, tehetségünk a nagyapjáról, Csizmadia Ferencről elnevezett versenyen ért el sikert, aki a magyarországi short track egyik ikonikus alakja volt edzőként és sportvezetőként. A családi vonal itt azonban még nem ér véget: Márk edzője az édesanyja, Csizmadia Ferenc lánya, Ildikó. Az ő történetüknek járt utána a Fradi TV stábja!

Emlékérem az olimpiai bajnokoknak

A Liu-testvérek átvették a MOB olimpiai emlékérmét a Magyar Korcsolyázás Napján.

Öt fradista is a rövidpályás gyorskorcsolya vb-n!

Liu Shaolin Sándor, Liu Shaoang, Krueger John-Henry, Varnyú Alex és Sziliczei-Német Rebeka is utazhat.

Összetett győzelem, szép helyezések a rangos versenyről

Fiatal rövidpályás gyorskorcsolyázóink kitettek magukért a hétvégén megrendezett 5. Jász Kupán.

Az FTC Eb-érmese: „Ez a legtökéletesebb visszaigazolás”

Rövidpályás gyorskorisunk, Krueger John Henry nagyon mélyről tért vissza és szerzett értékes ezüstöt - INTERJÚ

Short track Eb: Egy ezüstérem az utolsó napon

Krueger John-Henry 1000 méteren a második, míg Liu Shaoang a negyedik helyen végzett.

Short track Eb: Két ötödik helyet szereztek a fradisták

Krueger John-Henry 500-on 5., 1500-on 6. lett. Liu Shaolin Sándor 1500 méteren szerzett 5. helyet.

Short track Eb: majdnem hibátlan első nap

Egy kivételével minden futam minden magyar versenyzője továbbjutott a gdanski short track Eb első napján.

Öt fradista is ott van az EB-keretben

Kihirdették a gdanski Európa-bajnokságra utazó csapatot, amelybe több Fradi-koris is bekerült.