2021. január 23.
Short track Eb: Két ötödik helyet szereztek a fradisták
Krueger John-Henry 500-on 5., 1500-on 6. lett. Liu Shaolin Sándor 1500 méteren szerzett 5. helyet.

Szombaton folytatódott a gdanski rövidpályás gyorskorcsolya Európa-bajnokság.

Két Fradi-sportoló, Liu Shaolin Sándor és Krueger John-Henry is döntőbe jutott 1500 méteren. Előbbi ötödik lett, utóbbi pedig a hatodik helyen végzett.

A hölgyek között Sziliczei-Német Rebeka a B-döntőbe jutott 1500 méteren, és ott az ötödik lett, így összesítésben a 13. helyen végzett.

Krueger John-Henrynek, Liu Shaoangnak és Liu Shaolin Sándornak sem sikerült a döntőbe jutás férfi 500 méteren. Előbbi kettő a B-döntőben szerepelhetett, amelyet Krueger John-Henry nyert meg, Liu Shaoang pedig második lett, így egy újabb és ötödik és hatodik helyet szereztünk.

Sziliczei-Német Rebeka 500 méteren nem jutott döntőbe.

A női váltó (Bácskai Sára Luca, Kónya Zsófia, Somodi Maja, Sziliczei-Német Rebeka) 3000 méteren nem került a döntőbe.

A férfi váltó (Liu Shaoang, Krueger John-Henry, Burján Csaba, Varnyú Alex) 5000 méteren azonban megnyerte elődntős futamát, azaz vasárnap a döntőben lesz érdekelt.

1500 m.: 5. Liu Shaolin Sándor, 6. Krueger John-Henry

500 m.: 5. Krueger John-Henry (megnyerte a B-döntőt), 6. Liu Shaoang (második lett a B-döntőben), 10. Liu Shaolin Sándor

5000 m. váltó: Bejutottunk a vasárnapi döntőbe.

Emlékérem az olimpiai bajnokoknak

A Liu-testvérek átvették a MOB olimpiai emlékérmét a Magyar Korcsolyázás Napján.

Öt fradista is a rövidpályás gyorskorcsolya vb-n!

Liu Shaolin Sándor, Liu Shaoang, Krueger John-Henry, Varnyú Alex és Sziliczei-Német Rebeka is utazhat.

Összetett győzelem, szép helyezések a rangos versenyről

Fiatal rövidpályás gyorskorcsolyázóink kitettek magukért a hétvégén megrendezett 5. Jász Kupán.

Az FTC Eb-érmese: „Ez a legtökéletesebb visszaigazolás”

Rövidpályás gyorskorisunk, Krueger John Henry nagyon mélyről tért vissza és szerzett értékes ezüstöt - INTERJÚ

Short track Eb: Egy ezüstérem az utolsó napon

Krueger John-Henry 1000 méteren a második, míg Liu Shaoang a negyedik helyen végzett.

Short track Eb: majdnem hibátlan első nap

Egy kivételével minden futam minden magyar versenyzője továbbjutott a gdanski short track Eb első napján.

Öt fradista is ott van az EB-keretben

Kihirdették a gdanski Európa-bajnokságra utazó csapatot, amelybe több Fradi-koris is bekerült.

Három fradista is Európa trónjára lépett!

Ez történt szakosztályainkkal idén januárban, februárban és márciusban - VIDEÓK!