A Ferencváros az UEFA Európa Liga G-csoportjának 2. fordulójában a spanyol Real Betist fogadja 21 órakor. Labdarúgócsapatunk első pontjait szerezheti meg az UEL idei kiírásában, miután jó játékkal, ám 2-1-re kikapott a német Bayer Leverkusen otthonában a nyitó fordulóban.
A Fradi története során egyszer tudott nyerni – 4 döntetlen és 3 vereség mellett - európai kupasorozatban spanyol együttes ellen.
1982. szeptember 15-én a Népstadionban 2-1-re győzött klubunk az Athletic Bilbao ellen az UEFA-kupában Szokolai László, illetve Pölöskei Gábor góljával.
- Itthon a fejesemmel szereztünk vezetést, majd Pölöskei Gábor találata után szépítettek a spanyolok, kint pedig kapott a Bilbao egy büntetőt, de kevés tizenhatoson kívüli gólom egyikével sikerült egyenlítenem. Vagy 25 méterről találtam be. Örök emlék az Andoni Zubizarreta, a Bilbao kapusa által dedikált meccszászló – emlékezett vissza a végül összesítésben 3-2-re megnyert párharc főhőse, Szokolai László, aki a csütörtök esti UEL-találkozóról is beszélt. – A Betis, még ha úgy is tűnik, hogy jobban fekszik nekünk a stílusuk, kemény ellenfél lesz, akárcsak a Leverkusen volt. A Bayer elleni játék tetszett, jó lenne ezt megismételni.
Ragadja meg az utolsó lehetőséget és vegye meg jegyét a szombati felkészülési találkozóra!
BL-döntő, Trent Alexander-Arnold, Mourinho és a Real Madrid – középpályásunk őszintén mesélt – INTERJÚ!
Corbu Máriusz és Nagy Ádám szerint megérdemelt volt a siker, de a továbbjutásért még meg kell dolgozni – VIDEÓ
A Fradi Média YouTube+-előfizetéssel most páros VIP-belépőt nyerhet az augusztus 8-i találkozóra.
A Górnik Zabrze elleni UEL-győzelem után vezetőedzőnk értékelte a látottakat.
Labdarúgócsapatunk az UEL-selejtező harmadik fordulójának első meccse után előnnyel várhatja a visszavágót.
Kylian Mbappé megérkezett a futball csúcsára, amikor magára öltötte a Real Madrid mezét.
Nyereményjáték a Fradi Facebook-oldalán, tippelje meg a Górnik Zabrze elleni EL-mérkőzés pontos végeredményét!