2023. június 8.
Az FTC-ben folytatja pályafutását Cebrail Makreckis
Csapatunk szerződtette a Pirin Blagoevgrad 23 éves középpályását.

Újabb játékost szerződtetett 34-szeres bajnok férfi labdarúgócsapatunk. Nálunk folytatja pályafutását a lett-marokkói állampolgárságú Cebrail Makreckis. A középpályás 2000. május 10-én született a németországi Aachenben. Makreckis a Bayer Leverkusen utánpótlásában kezdett el futballozni, a 2017/18-as idényben pedig a Bergisch Gladbach együttesében játszott kölcsönben. Ezt követően még egy évig nevelőegyesületét erősítette, mielőtt 2019-ben a Bonner SC-hez igazolt.

2020 és 2022 között a Borussia Dortmund második csapatában 27 mérkőzésen jutott szóhoz, ezeken egy gólt jegyzett. Utolsó csapata Németországban a harmadosztályú Viktoria Berlin volt, mielőtt 2022 nyarán a bolgár élvonalbeli Pirin Blagoevgradhoz csatlakozott.

Makreckis a mögöttünk hagyott szezonban 24 mérkőzésen jutott szóhoz a bolgár bajnokságban 13. helyen végző Pirinben. A pálya közepén és a széleken egyaránt bevethető játékos hétszer ölthette magára a lett U19-es válogatott mezét, és egy találatig jutott nemzeti színekben.

Cikkajánló

10 nemzetközi győzelem, Keane beérte Nyilasit és Blumot

Robbie Keane kevesebb, mint egy év alatt jutott el 10 nyertes nemzetközi találkozóig.

FTC-DVSC: 50 %-os meccsnapi áresés

2025 utolsó hazai bajnokiján féláron tehetnek szert szurkolóink különböző kabátjainkra.

„Tudtuk, hogy ez egy nagyon fizikális meccs lesz”

Callum O’Dowda elmondta, Stephen Glass is segítette gólpasszában – VIDEÓ!

Jön a Fair Nap a DVSC elleni bajnokinkon

A Groupama Biztosító támogatásával vasárnap különleges programokon vehetnek részt a meccsre érkezők.

Európa szűk elitjében a Ferencváros

A három európai kupasorozatban összesen csupán nyolc csapat van, amelyik veretlenül menetel.

Gróf hatalmas bravúrja a forduló védései között

Az FTC kapusának 87. percben bemutatott, győzelmet érő hárítása az UEFA figyelmét sem kerülte el – VIDEÓ!

„El kell érnünk, hogy csapatként jól működjünk!”

Korolovszky Gábor, a Soroksár új vezetőedzője mondta el gondolatait a kinevezése után.

93 éve született egykori legendánk, Dalnoki Jenő

Egykori kiváló futballistánkra, későbbi edzőnkre emlékezünk.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin