
NB I-es labdarúgócsapatunk Lasha Dvali és Bőle Lukács góljaival hátrányból felállva nyert a Mezőkövesd otthonában. A lefújást követően ukrán vezetőedzőnk értékelt.
- Tudtuk, hogy nehéz mérkőzés lesz – kezdte Sergei Rebrov. - A Mezőkövesd kicsit átszabta a tervünket a korai góllal, de sikerült átvenni az irányítást. Természetesen örültünk volna, ha nagyarányú győzelmet arattunk volna. Az ilyen győzelmek mutatják meg, milyen karaktere van egy csapatnak és egy játékosnak. Néhány játékos pozícióját megváltoztattuk a szünetben. Fontos volt, hogy milyen hozzáállással megyünk bele a második játékrészbe. Türelmesnek kellett lennünk, a játékosok mindent megtettek. Tudtuk, hogy fontos lehet a mai győzelem. Mindkét csapat alakított ki helyzeteket, az ellenfélnek több jó játékosa is van, de megérdemeltük a sikert, hiszen számtalan lehetőséget alakítottunk ki. Készültünk az ellenfél kontráira, nehéz olyan csapat ellen játszani, amely tíz emberrel védekezik. Most jól fel kell készülnünk a Vidi ellen, nagyon kemény találkozóra számítok ellenük is.
A szünetben még a Kövesd volt előnyben, de Dvali egyenlített, Bőle pedig a győzelmet is megszerezte.
Első hazai Európa Liga-selejtezőnkre 0 forintért válthatnak belépőt leghűségesebb bérleteseink.
Edzés, majd nyolcórás buszút a csodálatos tiroli hegyek közé - így telt a Fradi útja Ausztriába - VIDEÓ!
Férfi labdarúgócsapatunk kedden útra kelt, a következő napokban Ausztriában folytatja a felkészülést.
Férfi labdarúgócsapatunk június 23. és július 2. között az ausztriai Fieberbrunnban készül az új szezonra.
Rekordbajnok férfi labdarúgócsapatunk a Paksi FC vendégeként kezdi meg az új bajnoki szezont.
A jövőben is a FTC-ben játszik elefántcsontparti középpályásunk.
Az azeri bajnokkal és a nemzetközi porondról jól ismert Qarabaggal is megmérkőzik csapatunk Ausztriában.