2026. május 2.
A játékosoknak és a szurkolóknak is fontos meccs lesz
A derbi előtt bajnoki címvédő labdarúgócsapatunk edzője, Robbie Keane osztotta meg gondolatait.

Bajnoki címvédő férfi labdarúgócsapatunk május 3-án, vasárnap 16 órakor az Újpest otthonában lép pályára a 246. fővárosi derbin. A minden szempontból kiemelten fontos rangadónak a mieink a tabella második helyéről vágnak neki, így most különösen fontos lesz a győzelem. 

– Ezek a meccsek mindig kiemelten fontosak mindannyiunk számára. Nemcsak a csapat, hanem a szurkolók is extra motivációval készülnek rá. Szeretnének később a győzelemmel dicsekedni. Nem lesz könnyű meccs egyik csapat számára sem ebben egészen biztos vagyok. Az Újpest számára már nincs valódi tétje a meccsnek, nekik csak az fog számítani, hogy valahogy legyőzzenek bennünket – kezdte csapatunk vezetőedzője. 

– Az, hogy a továbbra is versenyben vagyunk a bajnoki címért, nem fog ránk extra nyomást helyezni. Még mindig jó pozícióban vagyunk, megvan az esélyünk a címvédésre. De most csakis erre az egy meccsre szabad koncentrálnunk, csak saját magunkkal kell foglalkoznunk – zárta Robbie Keane.

Az Újpest – FTC mérkőzést május 3-án 16:00-kor rendezik a Szusza Ferenc Stadionban. 

Cikkajánló

Gyereknapi programok a ZTE elleni bajnoki szezonzárón

Férfi labdarúgócsapatunk idénybeli utolsó bajnoki meccsén gyereknapi programokkal várjuk ifjú drukkereinket.

Fradi halászsapka a meccsnapi ajánlatban!

A ZTE elleni szombati hazai bajnoki meccsünkön jelentős engedménnyel vásárolható a zöld és fekete halászsapka.

„A derbin a gólom után az a hangrobbanás elég jó volt”

Ma ünnepli 50. születésnapját korábbi támadónk, Tököli Attila - INTERJÚ!

Az asztal alatt készítettem interjút Albert Flórival

A legendás rádióriporter, Novotny Zoltán egyszer annyira szurkolt a Fradinak, hogy a barátai is aggódtak érte.

Dibusz Dénes túl a 350. bajnokiján a Fradival

Kapusunk nyolc bajnokságot nyert az évek alatt, emellett ötször az MK-serleget is magasba emelhette.

Osváth Attila és Gruber Zsombor a válogatottban

A szövetségi kapitány kijelölte a júniusi felkészülési meccsekre érvényes keretét.

Megvannak gyerekrajzpályázatunk nyertesei!

A Facebook-oldalunkon a három legtöbb like-ot kapó rajz készítőjét vendégül látjuk utolsó bajnokinkon.

Sajtóakkreditáció a ZTE elleni bajnokira

A média munkatársai május 14-én, 12:00-ig adhatják le akkreditációs igényeiket.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin