Ha kedd, akkor Fradi TV! Aktuális adásunkat november 26-án, kedden 19.40-kor tűzi műsorára az M4 Sport!
Labdarúgócsapatunk egyik legközvetlenebb játékosa Sigér Dávid. A Fradi TV nézői a múlt héten ifjú fradisták körében láthatták középpályásunkat, ezúttal pedig megismerhetik játékosunk nyitottságát, avagy jó értelemben vett kíváncsiságát!
A HungaroControl meghívásának köszönhetően labdarúgónk, Bőle Lukács különleges helyekre juthatott el, amikor a múlt héten - természetesen a Fradi TV kamerái kíséretében - a reptér felé vette az irányt. Kedden láthatjuk, hogy mi történt ezen a nem mindennapi alkalmon!
A Ferencvárosi Torna Club vezetői, valamint sportolói is nagy hangsúlyt fektetnek a társadalmi felelősségvállalásra. Így nem is lehetett kérdés, hogy elfogadunk egy olyan meghívást, amely a látássérültek sportolását, a csörgőlabdát népszerűsíti. Megnézhitek, hogy hogyan zajlott az esemény!
Ahogyan a múlt héten, úgy most is a határon túl volt lehetőségünk forgatni, ezúttal Székelyudvarhely felé vettük az irányt, ahová tornaszereket vittek el sportolóink.
Fradi TV – magazinműsor, M4 Sport – november 26., kedd 19.40
Ismétlés:
November 27., szerda 0.25
November 27., szerda 12.30
November 28., csütörtök 05.30
Dibusz Dénes és Varga Barnabás végig pályán volt, Tóth Alex csereként játszott Jerevánban.
Magabiztos játékkal hangolt a közelgő Európa-bajnoki selejtezőre az U21-es válogatott.
Címvédő, a tabellán jelenleg második együttesünk hazai pályán folytatja szereplését a bajnokságban.
Férfi labdarúgócsapatunk ír vezetőedzője nem tudott játszani, de jelenlétével támogatta az eseményt – VIDEÓ!
Férfi labdarúgócsapatunk korábbi vezetőedzője, Csank János exkluzív interjút adott a FradiMédiának.
December 11-én a skót Rangerst, január 22-én a görög Panathinaikoszt fogadjuk.
Férfi labdarúgócsapatunk november 30-án, vasárnap 19.30-tól lép pályára Felcsúton.
Vezetőedzőnk számára a család az első, még nem döntötte el, hogy hol nézi a világbajnoki selejtezőt – VIDEÓ