Amint arról korábban beszámoltunk, magyar bajnoki címvédő és UEL-főtáblás férfi labdarúgócsapatunk 2-1-re győzött a Puskás Akadémia vendégeként a Fizz Liga 15. fordulójában. A találkozó után Robbie Keane sajtótájékoztatón értékelt.
- A félidőben beszélni kellett a srácokkal, nem voltam elégedett az első félidővel, de ez valahol várható egy ilyen csütörtöki mérkőzés után. A második félidőben 20-30 százalékot javult az intenzitás, és ez meg is mutatkozott az eredményben. A tabella csak a szezon végén számít. Jó lenne az első helyen lenni, de nem nézem a tabellát, csak a következő mérkőzéssel foglalkozom.
Férfi labdarúgócsapatunk legközelebb december 4-én, csütörtökön a Kisvárda otthonában lép pályára az 5. fordulóból elhalasztott mérkőzésen.
Nyereményjáték a Fradi Facebook-oldalán, tippelje meg a Vasas elleni bajnoki mérkőzés pontos végeredményét!
Férfi labdarúgócsapatunk vezetőedzője szerint az EL-továbbjutás nagy lendületet adhat a játékosoknak.
Ki kapja júliusban a Telekom Hónap Gólja elismerést? A döntés a szurkolóké!
A hazai energiaválság miatt az MLSZ módosította a hétvégi bajnokik kezdési időpontjait.
Labdarúgócsapatunk korábbi holland vezetőedzője New Yorkból is figyelemmel követi szereplésünket.
Az UEFA Európa Liga selejetezőjének harmadik fordulójában hazai pályán kezdjük a párharcot.
Csapatunk középpályása fáradtan, de boldogan nyilatkozott a Twente elleni UEL-párharc visszavágója után.
A tíz év után klubunkba visszatérő középpályás első nagyinterjúját adja.