2024. november 14.
Abu Fani kezdett, döntetlen a franciák ellen
Hajrágóllal győzött Tunézia, Kajánnal a kezdőben nyert az U21-es válogatott, Tóth csereként szállt be.

A magyar U21-es válogatott felkészülési mérkőzést játszott Ciprus vendégeként. Szélesi Zoltán szövetségi edző a kezdőcsapatba jelölte a Dinamo Kijev elleni UEL-meccsen első európai kupamérkőzésén pályára lépett Kaján Norbertet. A 66. percben Vajda Botond értékesített egy kipattanót, így a magyar válogatott 1-0-ra győzött. Kaján 61 percet töltött a pályán, míg Tóth Alexet a szünetben küldte pályára a szakvezető.

Tunézia Madagaszkár vendégeként lépett pályára Afrikai Nemzetek Kupája-selejtezőn. A tunéziai válogatott már a 6. percben megszerezte a vezetést, de egy öngóllal egyenlített a hazai együttes. A félidő vége előtt ismét a vendégek voltak előnyben, de a hosszabbításban ismét jött az egyenlítő gól. Amikor már mindenki elkönyvelte a döntetlent, a 90+3. percben Abdi megszerezte a három pontot Tunéziának. Ben Romdhane a 64. percben lépett pályára.

Az olaszok ellen csodagólt szerző Mohammed Abu Fani ott volt Izrael kezdőjében, amely Franciaországban játszott Nemzetek Ligája-találkozót. Az izraeli nemzeti együttes nem adta könnyen magát a 2018-as világbajnok és 2022-es vb-ezüstérmes ellen. Több ízben is veszélyeztettek, de gólt nem tudtak szerezni, a franciák is mindent kihagytak, így a felek 0-0-s döntetlent játszottak. Abu Fani végig a pályán volt.

Cristian Ramírez végig a kispadon ült az ecuadori válogatottban, amely hazai pályán 4-0-ra kiütötte Bolíviát világbajnoki selejtezőn.

Cikkajánló

Ekkor kezdünk négy áprilisi Fizz Liga-meccsünkön

Megvan az áprilisban soron következő három, illetve az elhalasztott meccsünk pótlásának menetrendje.

Megvan az MK-elődöntőnk pontos időpontja

Április 22-én 20 órakor fogadjuk az ETO FC-t a Groupama Arénában.

Jön a Fradi Zóna Bemelegítés új adása

Nagy Barnabás és Matyasovszky Márton érkezik a Fradi Zóna Bemelegítés by iFOREX Europe legújabb adásába.

Rekordok sorát döntöttük meg az idei EL-szereplés során

Egyetlen magyar csapat sem ért el hasonló sikereket a csoportkörös lebonyolítás bevezetése óta.

Leandro: „Jelenleg a megfelelő helyen vagyok”

Születésnapi interjú közönségkedvenc korábbi labdarúgónkkal, csapatunk másodedzőjével.

Robbie Keane: Így is nagy sikereket értünk el

Véget ért az Európa Liga-menetelés, vezetőedzőnk azonban pozitívan értékeli az idei teljesítményt.

"Télen, nyáron, hidegben, esőben itt vagyunk, nyomjuk"

Szurkolóink egy emberként drukkoltak férfi labdarúgóinknak a Groupama Arénában a Braga ellen - VIDEÓ!

Vereséggel búcsúztunk az Európa Ligától

Hiába a hazai 2-0-s siker, az UEL nyolcaddöntőjének második mérkőzésén kijött a két csapat közötti különbség.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin