2020. július 10.
Az év Fradi-futballistája: Dibusz Dénes!
Hatalmas többséggel szurkolóink úgy szavaztak, hogy Dibusz Dénes a 2019/20-as szezon legjobb Fradi-játékosa!

A 2019/20-as szezon végeztével immáron ötödik alkalommal hirdettünk ki egy szavazást, melyben arra voltunk kíváncsiak, szurkolóink kit tartanak az idény legjobb Fradi-futballistájának. A győztes azon játékosaink közül kerülhetett ki, aki legalább 10 bajnoki mérkőzésen pályára lépett.

Az első helyen kérdést nem hagyva, a voksok 44%-át begyűjtve

Dibusz Dénes végzett,

aki így (a kétszeres győztes) Gera Zoltán, Miha Blazic és Böde Dániel után megkaphatja azt az értékes bronzszobrot, melyet ezúttal is Mladoniczky Tibor ajánlott fel a győztesnek.

Dibusz Dénes amellett, hogy csapatunk európai menetelésében is oroszlánszerepet vállalt, a bajnokságban is sorra halmozta a bravúrokat és számos pontot mentett a Ferencváros javára. Magyar válogatott kapusunk az idei 33 bajnoki fordulóból 26 alkalommal lépett pályára, ebből pedig 15-ször maradt érintetlen a kapuja, így nagyban hozzájárult csapatunk 31. bajnoki elsőségéhez.

A második helyen Sigér Dávid zárt, ő a szavazatok 15%-át kapta meg, míg a harmadik Isael Barbosa lett 10%-kal.

FTC-Kisvárda: parkolási információk

Parkolójegyét kizárólag online, a meccsjegy.fradi.hu/parkolo oldalon tudja megváltani!

Sztankovics: „Bajnoknak kell lennünk!”

Vezetőedzőnk szerint a Kisvárda ellen az egyetlen cél a bajnoki cím megszerzése lehet.

Eltűnt derbihősök: Nacer Bouiche

A Fradi TV sorozatának második részében focicsapatunk első afrikai légiósával találkozhatnak – VIDEÓ!

Együtt a lelátón! – Elindult a bérletértékesítés!

Nagy kedvezményt kapnak, akik az early bird időszakban vásárolják meg bérletüket a 2024/25-ös idényre.

FTC-Kisvárda: meccsnapi programok

Április 20-án, szombaton a Kisvárda elleni bajnokin az Egészségnap kerül a középpontba.

Közösen ültetett fát az FTC és a Provident

A pénzügyi szolgáltató vállalat Provigreen elnevezésű programjában az április a fenntarthatóságról szól.

A Föld Napja: Szedd össze magad!

A Föld Napja alkalmából különleges eseménnyel készül klubunk a Kisvárda elleni labdarúgó bajnokira.

Zachariassen is nézett, amikor Wingo rávágta, hogy…

Futballistáinkat különleges játékra hívtuk, amelyben az Újpest, a Barca és a Liverpool is pontot ért - VIDEÓ