2020. december 30.
Az FTC az év legeredményesebb hazai sportegyesülete
Egyesületünk lett 2020 legeredményesebb hazai sportegyesülete az idén szerzett olimpiai pontok alapján.

A Sportegyesületek Országos Szövetsége (SOSZ) minden évben elkészíti az egyesületek eredményességi rangsorát az adott évben rendezett olimpiai és paralimpiai játékokon, valamint az Európa-bajnokságokon, Európa Játékokon, világbajnokságokon az olimpiai és paralimpiai versenyszámokban szerzett pontok alapján – írja az MTI.

A SOSZ szerdai sajtóközleménye emlékeztet rá, hogy idén a koronavírus-járvány miatt a világbajnokságokat minden olimpiai sportágban törölték vagy elhalasztották - miként jövő nyárra csúsztatták az idénre tervezett tokiói olimpiát és paralimpiát is -, így az idei rangsor az Európa-bajnokságokon elért eredmények alapján készült. Ebben a rendhagyó évben a SOSZ a legeredményesebb sportszervezetek közül csak a győztest hirdette ki, amely az FTC lett.

A klubunk a rövidpályás-gyorskorcsolyázók, a birkózók és a vízilabdázók eredményeinek köszönheti, hogy az egyesületek versenyének győztese lett. A Ferencváros a csapatsportágakban is sikeres volt idén: a férfi labdarúgók 31. alkalommal nyertek bajnoki címet, majd csoportkörbe jutottak a Bajnokok Ligájában, a férfi vízilabdázók Magyar Kupát, a férfi jégkorongozók pedig bajnoki címet és Magyar Kupát nyertek.

FTC-Kisvárda: parkolási információk

Parkolójegyét kizárólag online, a meccsjegy.fradi.hu/parkolo oldalon tudja megváltani!

Sztankovics: „Bajnoknak kell lennünk!”

Vezetőedzőnk szerint a Kisvárda ellen az egyetlen cél a bajnoki cím megszerzése lehet.

Eltűnt derbihősök: Nacer Bouiche

A Fradi TV sorozatának második részében focicsapatunk első afrikai légiósával találkozhatnak – VIDEÓ!

Együtt a lelátón! – Elindult a bérletértékesítés!

Nagy kedvezményt kapnak, akik az early bird időszakban vásárolják meg bérletüket a 2024/25-ös idényre.

FTC-Kisvárda: meccsnapi programok

Április 20-án, szombaton a Kisvárda elleni bajnokin az Egészségnap kerül a középpontba.

Közösen ültetett fát az FTC és a Provident

A pénzügyi szolgáltató vállalat Provigreen elnevezésű programjában az április a fenntarthatóságról szól.

A Föld Napja: Szedd össze magad!

A Föld Napja alkalmából különleges eseménnyel készül klubunk a Kisvárda elleni labdarúgó bajnokira.

Zachariassen is nézett, amikor Wingo rávágta, hogy…

Futballistáinkat különleges játékra hívtuk, amelyben az Újpest, a Barca és a Liverpool is pontot ért - VIDEÓ