2025. augusztus 2.
„Azt a tanácsot kaptam, hogy élvezzem a játékot!”
A góllal debütáló Gavriel Kanikovszki, Gruber Zsombor és Botka Endre értékelt a Kazincbarcika legyőzése után.

Ahogy beszámoltunk róla, 36-szoros bajnok férfi labdarúgócsapatunk 3-0-ra legyőzte a Kazincbarcikát az új idény első hazai bajnoki meccsén. Játékosaink értékeltek a lefújást követően.

Nagyon izgatott voltam, hogy egy új országban, egy új stadionban mutatkozhatok be. A gólom kicsit szerencsés volt. Remekül kezdtünk, fontos három pontot szereztünk. Annak külön örülünk, hogy kapott gól nélkül hoztuk le a meccset. Mindenki remek teljesítményt nyújtott. Azt a tanácsot kaptam a mestertől a meccs előtt, hogy élvezzem a játékot, és ne bonyolítsak túl semmit. Mindenki kitett magáért. Nagyon élveztem a meccset. Fantasztikus a stadion, elképesztő itt a hangulat, szenzációsak a szurkolóink. Alig várom, hogy trófeákat nyerjünk – mondta a góllal debütáló Gavriel Kanikovszki.

Gruber Zsombor is remek teljesítményt nyújtott, góllal és két gólpasszal járult hozzá a győzelemhez.

Jól éreztem magam a pályán, bár a második félidő végére kicsit elfáradtam. Örülök, hogy góllal és gólpasszokkal győzelemhez tudtam segíteni a csapatot. Örülök, hogy megkaptam a lehetőséget a tizenegyes elvégzésére. Tudom, hogy volt még néhány helyzet, amelyet jobban megoldhattam volna. Azon leszek, hogy ezeket a lehetőségeket sikerüljön még jobban kihasználni. Minden meccsre úgy megyek fel, hogy száz százalékot akarok nyújtani.

Botka Endre is jó meccset játszott, a második félidőben volt egy hatalmas mentése, amellyel egy bekapott góltól mentette meg csapatunkat.

Összességében nagy szükségem volt már erre a kilencven percre. A lábaim elfáradtak a végére. Általában jobban szoktam bírni, még bele kell rázódnom. Remélem, hogy minél többször játszhatok kilencven percet.

Robbie Keane sajtótájékoztatója

Ír vezetőedzőnk röviden értékelte a mérkőzést, Gruber Zsombor teljesítményéről beszélt.

Nagy keretünk van szerencsére. Az új magyar szabály miatt nagy szükségünk van a magyar labdarúgókra. Zsombi lehetőséget kapott most, és élt is vele.

Cikkajánló

Elit kupatársaságban a Fradi

A Ferencváros egyike a hat csapatnak, amely sikerrel vívta meg mindhárom párharcát a selejtezőkörben.

Indul a jegyértékesítés a Trabzonspor ellen!

Labdarúgócsapatunk augusztus 27-én fogadja a török csapatot az UEFA Európa Liga-selejtező rájátszásában.

Dibusz Dénes: „Kalapemelés illeti a csapatot”

Nyolcadszor is megvan az európai főtábla – így értékelték játékosaink a Górnik elleni meccset! – VIDEÓ!

Borbély Balázs: „Megérdemelten jutottunk tovább”

Vezetőedzőnk Kristoffer Zachariassen teljesítményét külön is kiemelte a Górnik elleni továbbjutás után.

Döntetlen a Górnik ellen, újra főtáblások vagyunk!

Sorozatban a nyolcadik alkalommal jutott főtáblára férfi labdarúgócsapatunk! Folytatás a Trabzonspor ellen.

Távozik klubunktól Gruber Zsombor

A 21 éves támadó tagja volt az Európa Liga nyolcaddöntőjébe jutó csapatunknak.

Osváth Attila: „A továbbjutás a legfőbb célunk"

Válogatott védőnk szerint a hazai meccs jó kiindulópont, de a Górnik ellen idegenben is koncentrálni kell.

Tippeljen, és nyerjen egy férfi 1899 fekete pólót!

Nyereményjáték a Fradi Facebook-oldalán, tippelje meg a Górnik Zabrze elleni EL-mérkőzés pontos végeredményét!

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin