
Leandro és Miha Blazic után szombaton újabb játékosunk, Bőle Lukács is meghosszabbította a szerződését. Emellett korábban már bejelentettük Oleksandr Zubkov kölcsönvételét, a szlovák válogatott Michal Skvarka és Szécsi Gergő átigazolását.
Bőle Lukács 2017-ben érkezett az FTC-hez a román első osztályban szereplő CSMS lasi csapatától. Az első Fradiban töltött szezonjának nagy részét sérülés miatt ki kellett hagynia, de 2018-ban megerősödve tért vissza és hamar együttesünk alapemberévé vált. A sikeres, 2018/19-es szezonban 25 bajnoki meccsen lépett pályára és három góllal, valamint hét gólpasszal is segítette csapatunkat a harmincadik bajnoki címhez.
A 29 esztendős, támadó felfogású, ballábas játékos legkedveltebb pozíciója a középpálya bal oldala, de tud játszani középen, illetve a jobb szélen is. A szerződéshosszabbítását követően elmondta, lett volna könnyebb út is a számára:
Névjegy
Név: Bőle Lukács
Születési hely, idő: Marcali, 1990. március 27.
Korábbi klubjai: Marcali Focisuli, MTK, Rákóczi Utánpótlás Egyesület, Kaposvári Rákóczi FC (2009-2014), CSMS Iasi (román, 2014-2017)
Vezetőedzőnk értékelte az MTK elleni 1-1-es döntetlent.
Férfi labdarúgócsapatunk az MTK otthonában kezdte meg szereplését a Fizz Liga 2025-2026-os idényében.
Az FTC kiváltsága: a Fizz Liga különleges arany logójával ellátott arany mezben lépünk pályára az MTK ellen.
Július 26-án 19.55-től várja önt Lisztes Krisztián és Végh Zoltán a FradiMédia hivatalos YouTube-csatornáján.
Vezetőedzőnk szerint a játékosok már nagyon várják a bajnoki rajtot.
A 7 év alattiak csak az egyik szülővel együtt és egyszerre tudnak bejutni a kapukon.
A vezető globális fintech vállalat lett magyar rekordbajnok férfi labdarúgócsapatunk hivatalos mezszponzora.