2026. április 23.
Bérletvadászat indul! Találja meg Corbu Máriuszt!
Ezúttal is indítunk nyereményjátékot, mellyel a 2026/27-es bajnoki idényre szóló bérletet nyerhet.

Április 17-én elindult a labdarúgó csapatunk 2026/27-es bajnoki idényére szóló bérletek értékesítése. A bérletet megvásárolhatja a meccsjegy.fradi.hu oldalon vagy a Groupama Aréna jegypénztárában – vagy egy kis szerencsével és ügyességgel akár meg is nyerheti éves belépőjét!

Ahogy az előző idény végén, úgy ezúttal is játékra invitáljuk szurkolóinkat. A FradiMédia TikTok-oldalán 2026. április 30-án, csütörtökön 15:30 és 17:30 között két élő bejelentkezést indít férfi labdarúgócsapatunk játékosa, Corbu Máriusz, akit az üzenete alapján szurkolóinknak kell megtalálniuk Budapest két helyszínén.

A játékban résztvevőknek az lesz a feladatuk, hogy a Máriusz által elmondott információk alapján megkeressék őt a főváros valamelyik kerületében. Hallgassák figyelmesen labdarúgónk szavait, mert egy árulkodó kifejezés vagy tanács sokat segíthet, hogy rábukkanjak kiváló középpályásunkra. Hogy Budapest melyik részén találják meg futballistánkat, az kiderül az élő TikTok-bejelentkezéséből.

Az a drukkerünk, aki először rábukkan futballistánkra, és elmondja azt a mondatot, hogy „Foglald el a helyed!”, egy FTC-szezonbérletet nyer a 2026/27-es bajnoki futballidényre. Játékunk során két szezonbérlet talál majd gazdára, a két legügyesebb „detektívet" jutalmazzuk egy-egy bérlettel.

A játék két győztese a nyereményét a helyszínen, voucher formájában veheti át, amelyet kizárólag csak a B-, MVM C-, D1 Penny családi és a D2 Penny családi szektorok valamelyikébe válthat majd be.

Amennyiben játékunk nyertesei már rendelkeznek a 2026/2027-es szezonra szóló bérlettel, akkor a már megvásárolt bérletének árát a szurkolói kártyájára térítjük vissza.

A nyereményjátékunk 2026. április 30-án, csütörtökön 15:30-tól 17:30-ig tart. A játék szabályzatáról ide kattintva tájékozódhatnak.

Cikkajánló

Gyereknapi programok a ZTE elleni bajnoki szezonzárón

Férfi labdarúgócsapatunk idénybeli utolsó bajnoki meccsén gyereknapi programokkal várjuk ifjú drukkereinket.

Fradi halászsapka a meccsnapi ajánlatban!

A ZTE elleni szombati hazai bajnoki meccsünkön jelentős engedménnyel vásárolható a zöld és fekete halászsapka.

„A derbin a gólom után az a hangrobbanás elég jó volt”

Ma ünnepli 50. születésnapját korábbi támadónk, Tököli Attila - INTERJÚ!

Az asztal alatt készítettem interjút Albert Flórival

A legendás rádióriporter, Novotny Zoltán egyszer annyira szurkolt a Fradinak, hogy a barátai is aggódtak érte.

Dibusz Dénes túl a 350. bajnokiján a Fradival

Kapusunk nyolc bajnokságot nyert az évek alatt, emellett ötször az MK-serleget is magasba emelhette.

Osváth Attila és Gruber Zsombor a válogatottban

A szövetségi kapitány kijelölte a júniusi felkészülési meccsekre érvényes keretét.

Megvannak gyerekrajzpályázatunk nyertesei!

A Facebook-oldalunkon a három legtöbb like-ot kapó rajz készítőjét vendégül látjuk utolsó bajnokinkon.

Sajtóakkreditáció a ZTE elleni bajnokira

A média munkatársai május 14-én, 12:00-ig adhatják le akkreditációs igényeiket.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin