Ellenfelünk már új vezetőedzővel érkezik hozzánk, ellenünk még Stoycho Stoev irányította a Ludogorecet, az UEFA Europa League playoffköre előtt azonban a csapat korábbi játékosát, Stanislav Genchevet nevezték ki ideiglenesen. A klub vezetősége nagyon elégedett a 38 éves szakember munkájával, így előfordulhat, hogy hamarosan véglegesítik.
Csütörtöki ellenfelünk 5-1-re győzte le az orosz CSZKA Moszkvát az első fordulóban, a győzelmet követően Kiril Domuschiev a Facebookon dicsérte övéit: „Ez az én Ludogorecem! Gratulálok, fiúk” - írta a klub tulajdonosa. A nagy boldogságot követően pedig már hamar a mieink elleni mérkőzés került fókuszba.
- A Ferencváros ellen a legutóbb sok hiányzónk volt, öt játékosunk hiányzott az alapemberek között, valamint többen is le voltak maradva a felkészüléssel. Most más a helyzet, arra számítok, hogy a mérkőzés képe is másmilyen lesz, mint a múltkori, ezért győzelemre készülünk, mert ez fontos lépés lehet a továbbjutásért folytatott harcban. Igyekszem minden percet és lehetőséget kihasználni, ami adott nekem - mondta Genchev.
A Ludogorec vezetőedzője elmondta azt is, bízik benne, hogy a hétvégén, a Danav Ruse idegenbeli, 1-0-s legyőzésekor megsérült Marcelinho már bevethető lesz csütörtökön. A bajnoki mérkőzéssel kapcsolatban azonban azt mondta, nem volt elégedett csapata játékával, gyorsabb futballt szeretne látni az övéitől.
A bolgár sajtóban Claudiu Keserűt dicsérik még, aki hét találatával a góllövőlista második helyén áll. Megírták azt is, hogy a brazil Cicinho iránt hazájából, a Grémióból van érdeklődés, valamint Jakub Swierczok és Anton Nedyalkov is sérüléssel bajlódik.
A bolgár lapok emellett természetesen beszámoltak a Kisvárda elleni győzelmünkről, kiemelve, hogy a rutinos Leandro találatával szereztük meg a három pontot.
Húsz éve, 2006. július 25-én zárták ki az első osztályból a Ferencváros labdarúgócsapatát.
A Real Madrid elleni találkozó miatt későbbi időpontban kerül megrendezésre a 3. fordulóra kiírt mérkőzés.
A spanyol futball számára a Real Madrid igazi nemzeti kincs. Ez igaz a csapat becsült piaci értékére is.
A Real Madrid elleni augusztus 8-i meccs előtt Albert Flóriánnal idézzük fel a két csapat 1995-ös BL-meccsét.
A média munkatársai július 28-án, 12:00-ig adhatják le akkreditációs igényeiket.
A támadó és Borbély Balázs is kiemelte: a hazai visszavágón is ugyanilyen energiára lesz szükség – VIDEÓ!
Augusztus 8-án 19 órától a 15-szörös BL-győztes spanyol gárdát fogadjuk. Jegyek már 14 ezer forinttól!
Válogatott labdarúgónk a portugál Marítimóban tölti pályafutása következő időszakát.