Klubunk sportigazgatója, Hajnal Tamás különleges vendéget fogadott az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban, ugyanis idelátogatott egy jó barátja, a Barcelonával Bajnokok Ligáját (2010/11), két spanyol bajnokságot (2009/10, 2010/11), három Spanyol Szuperkupát (2009/10, 2010/11, 2011/12), egy Spanyol Kupát (2011/12), valamint két Európai Szuperkupát (2009/10, 2010/11) nyert tízszeres brazil válogatott Maxwell. A katalán együttes mellett megfordult a holland Ajaxban, az olasz Interben, valamint a francia PSG-ben is. 2004-ben Hollandiában, az Ajax játékosaként őt választották az Év játékosának.
Az Ajax, az Inter, a Barcelona és a PSG korábbi sztárja a FradiMédiának elmondta, nem ez az első alkalom, hogy Budapesten jár, de azt is elárulta, honnan ismeri sportigazgatónkat.
- Boldog vagyok, hogy itt lehetek, és láthatom egy kedves barátomat. Az UEFA-nál találkoztunk, együtt végeztünk el egy kurzust, azóta is tartjuk a kapcsolatot Hajnal Tamással – kezdte Maxwell. – Budapesten már többször is voltam az UEFA-nál végzett munkám miatt, voltam már válogatott meccsen is, de ez az első alkalom, hogy ebben az edzőközpontban vagyok. Nagyszerű ez a létesítmény, de efelől nem is voltak kétségeim, a klub nagyszerű munkát végez, ezt mutatják a nemzetközi porondon elért eredmények is. Közel állok Dejan Sztankovicshoz, örülök, hogy itt dolgozhat, és ezt a csapatot irányíthatja. A Fradi egy nagyszerű klub, nagyon sikeres Európában, remek eredményeket érnek el. Bízom benne, tudják folytatni ezt az eredményességet, és a jövőben még erősebbek tudnak lenni, hogy a legmagasabb szinten harcolhassanak.

Vezetőedzőnk szerint az FTC irányította a Paks ellen vasárnap megnyert mérkőzést.
A labdák megvásárlásával az Albert Alapítványt támogathatja.
Bajnoki címvédő labdarúgócsapatunk Lenny Joseph duplájával nyert a Fizz Ligában.
Murvás parkolónkban, a Telekom mélygarázsban és az MVM Dome parkolójában is parkolhatnak szurkolóink.
Nyereményjáték a Fradi Facebook-oldalán, tippelje meg a Paksi FC elleni bajnoki mérkőzés pontos végeredményét!
Vezetőedzőnk a csapat állapotáról, és vasárnapi ellenfelünkről is beszélt.
Vasárnap 16:30-tól a bajnoki rangadón is várjuk önöket a Fradi Zóna Értékelés Live by iFOREX Europe-ban.
A Paks elleni vasárnapi hazai bajnoki mérkőzésünkön jelentős engedménnyel vásárolható meg az 1899 ágynemű.