2024. augusztus 5.
BL-playoff: ez a csapat várhat ránk!
Az UEFA kisorsolta, hogy mely együttes ellen vívhatjuk ki a BL-csoportkörös szereplést továbbjutás esetén.

Augusztus 5-én, hétfőn magyar idő szerint délben kisorsolták az UEFA nyoni központjában a Bajnokok Ligája-rájátszás párosításait. 

Amennyiben 35-szörös bajnok labdarúgócsapatunk túljut a dán Midtjylland elleni párharcon, akkor a rájátszásban a Slovan Bratislava- APOEL FC párharc győztese lesz az ellenfelünk a főtábláért. Amennyiben sikerrel vesszük a dán bajnok elleni párharcot, akkor a rájátszást itthon kezdjük augusztus 21-én, szerdán 21.00-kor, míg a visszavágóra egy héttel később, augusztus 28-án kerül sor, szintén 21.00 órától.

Az UEFA később az Európa Liga-rájátszás sorsolását is elkészítette, itt akkor leszünk érdekeltek, ha elveszítjük a Midtjylland elleni párharcot. A sorsolás alapján Dibusz Dénesék a KÍ Klaksvík-Borac Banja Luka párharc győztese ellen mérkőznek az UEL-ben, amennyiben a BL-ben kiesnénk a Midtjylland ellen.

 

Cikkajánló

„Mindig jó érzés győztes gólt szerezni!”

Kristoffer Zachariassen döntötte el a cseh FC Trinity Zlín elleni felkészülési találkozót – VIDEÓ!

Szoros meccsen vertük a Zlínt

Az ausztriai edzőtáborban Zachariassen gólja döntött a javunkra a csehek ellen 1-0-ra megnyert...

Varga Ádám kölcsönben folytatja

26 éves saját nevelésű kapusunk kölcsönben a DVSC-nél tölti a 2025/26-os szezont.

„Az az álmunk, hogy a BL főtábláján játsszunk!”

Jonathan Levi remekül kijön új csapattársaival és élvezi a közös munkát Robbie Keane vezetőedzővel – INTERJÚ!

Fradi Zóna Értékelés a Zlín elleni mérkőzésen is

Szerdán 16.40-től várja önt Gyömbér Gábor és Dzurják József a FradiMédia hivatalos Youtube-csatornáján.

Megvan az első két forduló kezdési időpontja

Kiderült férfi labdarúgócsapatunk MTK és Kazincbarcika elleni mérkőzésének pontos időpontja.

„Csodálatos környezetben készülhetünk!”

Baráth Pétert csapattársaihoz hasonlóan lenyűgözte edzőtáborunk helyszíne, az ausztriai Lienz – VIDEÓ!

Elképesztő akciók a hétvégi garázsvásáron

Július 12-én és július 13-án garázsvásárt tartunk a Groupama Aréna felszíni parkolójában.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin