
A magyar labdarúgó-válogatott hétfő délelőtt még Telkiben edzett, majd London felé vette az irányt. A keddi, Anglia elleni mérkőzés helyszínén, a Wembleyben tartott sajtótájékoztatón a válogatott szövetségi kapitánya, Marco Rossi, valamint labdarúgócsapatunk rutinos hálóőre, Bogdán Ádám válaszolt az újságírók kérdéseire.
- Két rosszul sikerült találkozót követően a hangulat nem a legjobb a kereten belül, de ez talán érthető. Ugyanakkor a világ egyik legjobb válogatottja ellen lépünk pályára, ez fel kell dobjon mindenkit – nyilatkozta a hétfő esti sajtótájékoztatón Bogdán Ádám.
Kapusunkon kívül klubunkból Vécsei Bálint tagja még Marco Rossi kereténel.
- Óriási lehetőség számunkra, hogy ilyen játékosok ellen szerepelhetünk. Nyugodtan mondhatom, hogy Anglia a világ egyik legjobb csapata, és a világelithez tartozó játékosok alkotják a keretét. Maximálisan oda kell tennünk magunkat, hibátlanul kell játszanunk, hiszen láttuk, hogy ha ez nem történik meg, akkor mi lesz a következménye - mondta Marco Rossi.
A magyar labdarúgó-válogatottnak a Myrto Uzunival felálló Albánia elleni 1-0-s vereség után ugyan matematikailag még van lehetősége arra, hogy odaérjen a pótselejtezőt érő második helyre a csoportjában, de erre még a szövetségi kapitány is nagyon kevés esélyt lát, ennek ellenére maximális teljesítményt vár játékosaitól a keddi, Anglia elleni összecsapáson.
(Fotó: mlsz.hu)
Az I-csoport állása a hetedik forduló után
1. Anglia – 19 pont
2. Albánia – 15 pont
3. Lengyelország – 14 pont
4. Magyarország – 10 pont
5. Andorra – 3 pont
6. San Marino – 0 pont
A 8. forduló menetrendje - 2021. október 12. kedd
20.45 Albánia – Lengyelország
20.45 Anglia – Magyarország
Nézze meg a meccs góljait és helyzeteit és játékosaink első reakcióit az emlékezetes mérkőzés után - VIDEÓ!
Hegedűs Henrik, klubunk vezető adatelemzője értékelte szakmai szemmel a szombat esti felkészülési mérkőzést.
A Real Madrid vezetőedzője a két csapat szombati mérkőzése után nyilatkozott.
Vezetőedzőnk mellett Dibusz Dénes értékelte a Real Madrid elleni felkészülési meccset.
Labdarúgócsapatunk felkészülési mérkőzésen 2-1-re kapott ki a spanyol sztárcsapattól.
A Ferencváros elleni mérkőzésre érkező küldöttség tagjai ellátogattak Puskás Ferenc sírjához.
Szurkolóink számára a szombati mérkőzés idején is elérhető az MVM Dome parkolója.
Labdarúgócsapatunk korábbi hátvédjével a Real Madrid látogatása kapcsán készítettünk interjút.