Ahogy beszámoltunk róla, 35-szörös bajnok férfi labdarúgócsapatunk 5-1-re verte a Debrecent hazai pályán az OTP Bank Liga 31. fordulójában. Vezetőedzőnk, Dejan Sztankovics a találkozó után elmondta, rendkívül büszke együttesére.
- A teljes mérkőzés nagyon tetszett. A debreceniek az első félidőben sokat futottak. A második félidőben már sokkal jobban domináltunk - játékban és fizikálisan is. Megnyertük a bajnokságot három héttel ezelőtt, ennek ellenére nem állunk le, minden meccsünket meg akarjuk nyerni. Vár ránk még egy nagyon komoly feladat, a kupadöntő, a célunk, hogy elhódítsuk a trófeát. Olyan hozzáállásra van szükség az összes találkozónkon, mint amilyet ma is mutattunk. Ha valaki a Fradi mezét viseli, így kell futballoznia - jegyezte meg szerb mesterünk.
Trénerünk a duplázó Abenáról is szót ejtett.
- Abena nem véletlenül szerzett két gólt. A védőink előrehúzódásai mögött nagyon komoly munka van. Ha a védőnk előremegy, hisz benne, hogy betalálhat, és neki kétszer is sikerült. Bátornak kell lenni, és támadni a labdát, ez a kulcs. Ma szenzációsan játszottunk, büszke vagyok a csapatomra. A csapategységünkről csak a legjobbakat tudom elmondani. Köszönet jár az egész klubnak, a szakmai stábnak és a szurkolóknak. A drukkereink lenyűgözőek, mindig mellettünk állnak, a legnehezebb helyzetekben is támogatnak bennünket - zárta gondolatait Dejan Sztankovics.
Véget ért az Európa Liga-menetelés, vezetőedzőnk azonban pozitívan értékeli az idei teljesítményt.
Szurkolóink egy emberként drukkoltak férfi labdarúgóinknak a Groupama Arénában a Braga ellen - VIDEÓ!
Hiába a hazai 2-0-s siker, az UEL nyolcaddöntőjének második mérkőzésén kijött a két csapat közötti különbség.
Nyereményjáték a Fradi Facebook-oldalán, tippelje meg a Braga elleni UEL-mérkőzés pontos végeredményét!
Szerdán 16:00-tól még több tartalommal várja önöket a Fradi Zóna Értékelés Live by iFOREX Europe új adása.
Az UEL-nyolcaddöntő visszavágójára készülő férfi focicsapatunk elrepült Portóba, majd busszal ékezett Bragába.
A szövetségi kapitány, Marco Rossi kedden hirdette ki keretét a márciusi meccsekre.
Robbie Keane és Lenny Joseph részvételével tartottunk sajtótájékoztatót a Braga elleni UEL-nyolcaddöntő előtt.