Csapatfotózás és Fair Play-díjazottjaink a Fradi TV-ben
Keddi adásunkban megismerhetik a Fradi Fair Play kategóriák idei győzteseit.

Ha kedd, akkor Fradi TV! Eheti, 13.35-kor kezdődő adásunkban is lesz nyereményjáték! Íme, a tartalom:

Történelmi csapatfotó
Tessék mosolyogni! Férfi labdarúgócsapatunk téli szünet előtti csapatfotózásán jártunk.

Fradi Fair Play
Két kategória, három győztes! Adásunkból kiderül, idén kik kapták az idei Fradi Fair Play-díjakat.

Fradi7
Műsorunk végén szokás szerint visszatekintünk, mi történt klubunk háza táján a múlt héten.

Fradi TV - magazinműsor, M4 Sport - december 6., kedd 13.35
Ismétlések:
december 7., szerda 10.55
december 8., csütörtök 20.00

A Fradi TV-t a FradiMédia készíti.

„Örülök, hogy segíthettem a csapatnak döntőbe jutni”

A Nyíregyháza 2-1-es legyőzése után a mindent eldöntő gól szerzője, Edgar Szevikjan értékelt.

Leandro: „Az utolsó pillanatig hittünk a fordításban”

Pályaedzőnk, Leandro de Almeida a győzelem után kiemelte a csapat küzdeni tudását és akarását.

A hajrában harcoltuk ki a kupadöntőt!

35-szörös bajnok férfi labdarúgócsapatunk 2-1-re nyert a Nyíregyháza ellen a MOL Magyar Kupa elődöntőjében.

Exkluzív: ilyen a bajnoki pezsgőfürdő Fradi-módra

Ünneplés a szurkolókkal a pályán, nagy buli a színfalak mögött, így ünnepeltük a 35. bajnoki címet – VIDEÓ!

Különleges anyák napi akció a DVSC elleni mérkőzésre

A DVSC elleni találkozóra az édesanyák belépőjét 50 százalék kedvezménnyel lehet megvásárolni.

FTC-DVSC: Jegyinformációk

Elindult a jegyértékesítés a DVSC elleni május 5-i hazai bajnokinkra.

Anyák napi ajánlat

Harmincöt százalékos kedvezménnyel vásárolhatják meg a női kapucnis pulóvert és a pamut melegítőnadrágot.

„Ahhoz, hogy duplázzunk, minden erőnkre szükség van”

Vezetőedzőnk, Dejan Sztankovics mondta el várakozásait a szerdai, Nyíregyháza elleni Magyar Kupa-elődöntőről.