
Miután férfi labdarúgócsapatunkat az UEFA Európa Liga nyolcaddöntőjébe juttatta, az NB I-ben pedig őszi bajnok lett nyolcpontos előnnyel – csapatával két meccsel kevesebbet játszva -, vezetőedzőnk, Sztanyiszlav Csercseszov megérdemelt pihenését tölti az ausztriai Tirolban, ahol korábban kapusként és trénerként is tevékenykedett.
Csercseszov pályára ugyan valószínűleg nem lép, mivel a nemzetközi All Star-csapat vezetőedzője lesz Bernd Wehmeyer és Horst Hrubesch társaságában, de ki tudja, lehet a közönség kedvéért, akár kesztyűt is húz.
Az Imst und Naudersben rendezett, 17:30-kor kezdődő tornán a Osztrák Dream Team Kelet (többek között: Markus Schopp, Ivica Vastic, Andreas Herzog, Walter, Schachner) és az Osztrák Dream Team Nyugat (Otto Konrad, Heimo Pfeiffenberger, Franz Aigner) játszik elődöntőt, a másik ágon pedig a Bayern München Legendák (Klaus Augenthaler, Giovane Élber, Claudio Pizarro, Thomas Linke) csap össze a Csercseszov vezette Nemzetközi All Star-csapattal (Guido Buchwald, Fredi Bobic, Krassimir Balakov, Ailton, Maurizio Gaudino).
Június 18-án, szerdán sorsolják a második forduló párosításait, július 22-23. és július 29-30. a meccsnapok.
Közös meccsnézés a szentélyben, örömmámor, szívhez szóló beszédek a bajnokavatón – VIDEÓ!
Dibusz Dénes osztotta meg gondolatait a svédek elleni felkészülési válogatott mérkőzés előtt.
Korábbi védőnkkel a 2026-os világbajnokság mellett a benne élő Fradi-élményeiről is beszélgettünk – INTERJÚ!
A Fradi Zóna Plusz negyedik adásában labdarúgócsapatunk legfrissebb érkezőjével, Ötvös Bencével beszélgetünk.
A Ferencvárosban folytatja pályafutását a 27 éves gólerős középpályás, Ötvös Bence.
Országszerte 239 üzletben lesz elérhető a Fradi Bajnokcsapat 36 kollekciónk.
Szurkolóink dönthetik el, ki volt férfi labdarúgócsapatunk legjobbja az elmúlt idényben.