2022. június 6.
Dibusz Dénes védi a magyar kaput Olaszországban
Mindezt a válogatott szövetségi kapitánya, Marco Rossi mondta el hétfői sajtótájékoztatóján.

A magyar labdarúgó-válogatott június 4-én, szombaton az Európa-bajnoki ezüstérmes Anglia 1-0-s legyőzésével kezdte meg szereplését az UEFA Nemzetek Ligája 2022/2023-as idényében. Június 7-én, kedden 20.45-től máris jön az újabb erőpróba, a 2. fordulóban az Eb-győztes Olaszország vendégeként lép pályára a nemzeti tizenegy.

Marco Rossi, a válogatott szövetségi kapitánya a hétfő délelőtt, Telkiben megtartott sajtótájékoztatón elmondta, hogy az utolsó edzést követően dönt majd a kezdőcsapat összeállításáról, az azonban már biztosnak tűnik, hogy Dibusz Dénes védi a magyar kaput Cesenában. Az olasz szakember korábban kijelentette, hogy Gulácsi Péter és Dibusz két-két mérkőzést fog kapni júniusban, most pedig úgy fogalmazott, egyrészt hosszú szezon áll Gulácsi mögött, másrészt nincs nagy különbség az RB Leipzig és a Ferencváros kapuvédője között, ezért logikus, hogy mindkét kapusnak ugyanannyi lehetőséget adjon.

Magyarország június 7-én, kedden 20.45-től játszik az olaszok ellen. A Ferencvárosból Dibusz Dénes mellett jelenleg Vécsei Bálint tagja még a magyar keretnek, középpályásunk csereként Anglia ellen is pályára lépett.

Cikkajánló

Világraszóló magyar győzelem Anglia ellen!

Magyarország sikerrel rajtolt az NL-ben, 60 év után verte meg újra az angol labdarúgó-válogatottat.

Dibusz és Vécsei Fradi-legendák nyomdokaiba léptek

Négy ferencvárosi volt 60 éve az angolverők között– VIDEÓ!

Szalai Gábor és Jonathan Levi új szerepben

Labdarúgóink árulták a jegyeket, bérleteket a Groupama Aréna jegypénztárában.

Keane: " A kupadöntő semmihez sem hasonlítható"

Május 9-én 18:00-tól a Puskás Arénában a ZTE ellen lépünk pályára a MOL Magyar Kupa döntőjében.

Jön a Fradi Zóna elemzés legújabb adása!

Az Újpest elleni meccs után érkezik a Fradi Zóna Elemzés by iFOREX Europe Hegedűs Henrikkel.

Indul a jegyértékesítés a ZTE elleni bajnokira!

Labdarúgócsapatunk május 16-án akár a bajnoki címét is megvédheti a hazai pályán az NB I záró fordulójában.

Megvan a ZTE elleni bajnokink pontos időpontja!

A Fizz Liga 33. fordulójában a bajnoki címről döntő meccsre május 16-án kerül sor a Groupama Arénában.

Az ötgólos derbigyőzelem története - VIDEÓ

Férfi labdarúgócsapatunk vasárnap 5-0-ra nyert az Újpest FC vendégeként.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin