2019. május 28.
Dibuszék már az Eb-selejtezőkre készülnek
Gróf Dávid megszerzésével már négy Fradi-játékos készül együtt a magyar válogatottal.

Megtartotta első edzését az Azerbajdzsán elleni idegenbeli, valamint a Wales elleni hazai Európa-bajnoki selejtezőre készülő magyar válogatott.

A foglalkozáson már négy Fradi-játékos vehetett részt: Dibusz Dénes, Lovrencsics Gergő és Varga Roland mellett ugyanis hétfőn bejelentett új igazolásunk, Gróf Dávid is a magyar nemzeti együttessel készülhet.

Mindannyian ott voltak a keddi tréningen.

A magyar csapat június 8-án, szombaton 18:00-tól játszik Azerbajdzsánban, majd június 11-én, kedden Wales együttesét fogadja a Groupama Arénában.
(fotó: www.mlsz.hu)

Cikkajánló

Gróf: „A győzelem benne van a Fradi DNS-ében”

Videón új igazolásunk első interjúja a Fradi színeiben.

Gróf Dávid a Fradiban folytatja!

A magyar bajnok kapus fiatal korában már volt klubunk kötelékében, most pedig visszatért a mieinkhez.

BL-sorsolás: Ezt a 16 csapatot kaphatjuk

Eldőlt, melyik 16 csapat közül kap ellenfelet a Fradi a 2019/2020-as labdarúgó BL-selejtező első körében.

Parádés, hálószaggató, óriási! Íme, a TOP 5 idei gól

A 2018/19-es évad egészen elképesztő Fradi gólokat hozott, mi pedig kiválogattuk az 5 legszebbet - VIDEÓ!

FTC-ETO FC: parkolási lehetőségek az MMK-meccsre

Ezúttal murvás parkolónkban és az MVM Dome parkolójában parkolhatnak az autóval érkező szurkolók.

Egészségnapi programok a Paks elleni bajnoki meccsen

Az Fizz Liga 31. fordulójának rangadóján változatos programokkal várjuk szurkolóinkat a Groupama Arénában.

„Mindig az volt a fő tervem, hogy edző lehessek”

Labdarúgócsapatunk korábbi támadója a nehézségek ellenére sem bánta meg, hogy 2005-ben a Fradit választotta.

Keane: „Növelni szeretnénk a trófeáink számát"

Vezetőedzőnk ismét döntőbe akar jutni a MOL Magyar Kupában.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin