2020. szeptember 14.
A szenvedélyek csapata - a teljes film
Egyben is megnézhető a FradiMédia dokumentumfilmje, A szenvedélyek csapata.

A Ferencváros labdarúgócsapata 25 évvel ezelőtt történelmi tettet hajtott végre: bejutott a Bajnokok Ligája csoportkörébe. Magyar csapatnak addig és azóta sem sikerült Európa legjobb 16 klubja közé verekednie magát a BL-ben.

A 25. évforduló emlékére a FradiMédia háromrészes dokumentumfilmet készített, melynek első részét pénteken, a másodikat szombaton, a harmadikat pedig vasárnap mutattuk be. Vasárnap, a FRADIBL25-ös eseményen egyben is levetítettük a filmet szurkolóinknak.

Most már pedig a FradiMédia Youtube-csatornáján, illetve alább is látható egyben a teljes film.

A filmben megszólalnak: Albert Flórián, Ballai Attila, Bodnár József, Dejan Milovanovic, Hajdu Attila, Hajdú B. István, Havasi Mihály, Hrutka János, Kecskés Zoltán, Keller József, Kű Lajos, Lipcsei Péter, Lisztes Krisztián, Mucha József, Nagy Zsolt, Nyilas Elek, Páling Zsolt, Schuszter Dóra, Szeiler József, Szűcs Mihály, Telek András, Tobak Csaba, Újvári Gábor, Vincze Ottó, Zoran Kuntics. Illetve archív felvételeken korábbi játékosok, edzők, szurkolók.

Készítették: Budai László, Töreki Dávid.

Botka: „Minden adott ahhoz, hogy bejussunk a BL-be”

A Fradival két bajnoki címet nyerő hátvéd szerint a keret nagyja élete eddigi legfontosabb meccsére készül.

Hétvégi program

Férfi vízilabdázóink a Magyar Kupa Négyes Döntőjében játszanak • Derbi az NB III-ban és az Erste Ligában.

BL akkor és most – megjelent az októberi Zöld és fehér!

Már kapható az FTC életmód és sportkultúra magazinjának legújabb száma, az októberi Zöld és fehér!

Villámkezdés: gyors gólokkal sokkoljuk az ellenfeleket

Negyedik idei BL-selejtezőjén harmadszor szerzett gólt a Fradi az első 10 percben – VIDEÓ!

Európai selejtezők: idegenben 2 éve veretlenek vagyunk!

Sergei Rebrov irányításával még nem kapott ki vendégként a Fradi nemzetközi kupasorozat selejtezőjében.

„A visszavágón küzdeni és hajtani fogunk!”

Botka Endre, Myrto Uzuni és Franck Boli értékelte csapatunk 3-3-as norvégiai döntetlenjét – VIDEÓ!

Rebrov: „Komolyan ki kell elemezni a meccset”

Így értékelte ukrán vezetőedzőnk a Molde elleni 3-3-as döntetlent.

Idegőrlő meccsen 3-3-as döntetlent játszottunk Moldéban

Két góllal vezettünk, majd hátrányban is voltunk, végül 3-3 lett a BL-playoff párharc első meccsének vége.