
Magyar bajnok labdarúgócsapatunk a Ludogorec legyőzésével bejutott a Bajnokok Ligája selejtezőjének második fordulójába, ahol a máltai Valletta FC ellen július 24-én, szerdán, hazai pályán kezdi meg szereplését. Érdemes lesz időben érkezni!
A párharc visszavágóját július 30-án, kedden rendezik Máltán, a Centenary Stadionban. A visszavágóra klubunk 650 jegyet kapott, ellenfelünk pedig 35 euróban, azaz 11 500 Ft-ban határozta meg a vendégbelépők árát. A belépőre váltható voucherek hétfőtől elérhetők a Groupama Aréna jegypénztárainál (H-P.: 10.00-18.00; Szo.: 9.00-16.00) vagy a meccsjegy.fradi.hu oldalon is!
A jegyértékesítés első napján, július 22-én kizárólag a Razgradba kiutazó drukkereink vehetnek jegyet. Másnap, azaz kedden (július 23.) már bérleteseink is, a harmadik naptól, tehát július 24-től pedig minden A és B típusú szurkolói kártyával rendelkező szurkolónk. A vouchereket a mérkőzés helyszínén lehet majd érvényes belépőjegyre váltani.
Azon szurkolóink, akik a selejtező hazai mérkőzésére is kilátogatnak, feltétlenül olvassák el az ITT elérhető szurkolói tájékoztatót, amelyben összegyűjtöttük a legfontosabb információkat.
Ötvös Bence gólja döntötte el a Kisvárda elleni idegenbeli bajnokinkat - VIDEÓ!
Ír vezetőedzőnk, Robbie Keane értékelte a Kisvárda elleni 1-0-s győzelmet.
Horváth László Api bácsi, Lékai Máté, valamint Barna Kata részesült elismerésben – VIDEÓ!
Az FTC elnöke, Kubatov Gábor köszönetet mondott az olasz cég remek munkájáért - VIDEÓ!
Férfi labdarúgócsapatunk nagy csatában egy büntetővel 1-0-ra megnyerte a bepótolt bajonkit.
Nyereményjáték a Fradi Facebook-oldalán, tippeljen a Kisvárda elleni bajnoki végeredményére!
December 7-én, vasárnap a Kisvárda ellen is meccsnapi akcióval készülünk szurkolóinknak.
Úton-útfélen rovatunk következő szereplője férfi labdarúgócsapatunk csatára, Lenny Joseph – VIDEÓ!