2020. szeptember 15.
Elindult a jegyértékesítés szombati kupamérkőzésünkre
Online és személyesen is megvásárolhatóak a voucherek a Ráckeve elleni találkozóra.

Labdarúgócsapatunk szeptember 19-én, szombaton 13.00-kor Ráckevén vendégszerepel a MOL Magyar Kupában.

A találkozóra elindult a vendégbelépő-értékesítés a meccsjegy.fradi.hu oldalon, valamint személyesen, a Groupama Aréna Jegypénztárában (általános nyitva tartás: K-P.: 10.00-18.00).

Klubunk 300 vouchert kapott a mérkőzésre, egy belépő ára 3000 forint. A helyszínen a voucher és a szurkolói kártya együttes bemutatása szükséges a belépéshez. A vendégszektort az Orgona u. felől lehet megközelíteni.

MOL Magyar Kupa
Ráckeve-FTC
2020.09.19., szombat 13.00
Ráckevei Sportpálya
Jegyek: online ITT, vagy személyesen, a Groupama Aréna Jegypénztárában (általános nyitva tartás: K-P.: 10.00-18.00)

Botka: „Minden adott ahhoz, hogy bejussunk a BL-be”

A Fradival két bajnoki címet nyerő hátvéd szerint a keret nagyja élete eddigi legfontosabb meccsére készül.

Hétvégi program

Férfi vízilabdázóink a Magyar Kupa Négyes Döntőjében játszanak • Derbi az NB III-ban és az Erste Ligában.

BL akkor és most – megjelent az októberi Zöld és fehér!

Már kapható az FTC életmód és sportkultúra magazinjának legújabb száma, az októberi Zöld és fehér!

Villámkezdés: gyors gólokkal sokkoljuk az ellenfeleket

Negyedik idei BL-selejtezőjén harmadszor szerzett gólt a Fradi az első 10 percben – VIDEÓ!

Európai selejtezők: idegenben 2 éve veretlenek vagyunk!

Sergei Rebrov irányításával még nem kapott ki vendégként a Fradi nemzetközi kupasorozat selejtezőjében.

„A visszavágón küzdeni és hajtani fogunk!”

Botka Endre, Myrto Uzuni és Franck Boli értékelte csapatunk 3-3-as norvégiai döntetlenjét – VIDEÓ!

Rebrov: „Komolyan ki kell elemezni a meccset”

Így értékelte ukrán vezetőedzőnk a Molde elleni 3-3-as döntetlent.

Idegőrlő meccsen 3-3-as döntetlent játszottunk Moldéban

Két góllal vezettünk, majd hátrányban is voltunk, végül 3-3 lett a BL-playoff párharc első meccsének vége.