Bajnoki címvédő és Magyar Kupa-győztes labdarúgócsapatunk szerdán, magyar idő szerint 16 órától Kazahsztánban, azon belül pedig Kostanayban lép pályára a Tobol ellen a Bajnokok Ligája selejtezőjének első körében.
A mieink hétfő reggel találkoztak az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban, majd ezután útnak indultak Kostanayba. Közel hét óra repülőút után csapatunk magyar idő szerint 20 óra körül biztonságosan megérkezett a kazah városba.
A program az ilyenkor megszokott lesz, csak jóval hosszabb. A várhatóan késő esti megérkezés után a játékosok és a szakmai stáb a hotelben töltik az éjszakát, majd kedden Sztanyiszlav Csercseszov vezetőedző és egy játékosunk sajtótájékoztatót tart az összecsapás helyszínén, ezt követően pedig tréning is lesz a kostanayi Központi Stadionban.
A FradiMédia ezúttal is a helyszínről követi végig az eseményeket. Ezért figyeljék Facebook-, Instagram-, Youtube- és TikTok csatornánkat is.
Légiósaink rendhagyó magyarórán tanultak: játékos feladatokkal közelebb kerültek a magyar nyelvhez - videó!
A három gól története, amire szurkolóink is örökre emlékezni fognak - VIDEÓ!
Születésnapi interjú sportigazgatónkkal, aki a Braga elleni sikerről és az ünnepi Fradi-mezről is beszélt.
Kanikovszki és Joseph gólja mellett sok nagy helyzete is volt a Fradinak. Íme! - VIDEÓ
A Sofascore statisztikai oldal három Fradi-játékost jelölt az UEL nyolcaddöntőjének heti álomcsapatába.
Egy követéssel és egy emojival Fradi-sálat és egy kutyaágyat nyerhet az Instagram-oldalunkon.
Szülővárosában, Celldömölkön éli aktív nyugdíjas életét korábbi csatárunk, aki nem érzi magát 70 évesnek.
Ingyenes meccsnézés március 18-án a Groupama Aréna B szektora alatti kerengőn. Szurkolói kártya kötelező!