35-szörös bajnok férfi labdarúgócsapatunk rövid hazai kitérő után július 4-én, csütörtökön ismét útra kelt és a tiroli hegyek felé vette az irányt, ugyanis egészen július 16-ig a festői szépségű Lienzben folytatódik csapatunk nyári felkészülése. Időközben már biztossá vált, hogy a 2024/25-ös szezon első tétmérkőzésein, az UEFA Bajnokok Ligája második selejtezőkörében walesi vagy montenegrói ellenféllel kezdünk majd.
Játékosaink július 4-én reggel az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban gyülekeztek, majd közös reggeli után buszra szálltak és elindultak a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtérre, ahonnan repülővel utaztak tovább második edzőtáborunk helyszínére. Labdarúgócsapatunk az előzetes tervek szerint három felkészülési mérkőzést játszik a lienzi edzőtáborozás alatt, melyekről később adunk bővebb tájékoztatást.
Ha elsőkézből szeretne értesülni a csapatunkat érintő legfrissebb hírekről és érdekességekről, kövesse a FradiMédia hivatalos felületeit: a Facebookon, az Instagramon, a TikTokon, a YouTube-on, a fradi.hu-n és a Fradi Applikáción is exkluzív anyagokkal készülünk szurkolóinknak.
Az Irigy Hónaljmirigy telt ház előtt ünnepelte 35. születésnapját az MVM Dome-ban - VIDEÓ!
Március 5-én 14 órától bárki számára elérhetővé váltak a fennmaradt jegyek az UEL-nyolcaddöntő első meccsére.
Egy puha kutyaágy talál gazdára, amely mancslenyomattal, kutyacsont mintával és FTC-címerrel díszített.
Férfi labdarúgócsapatunk egy félidő alatt ötöt vágott a Kazincbarcikának! Íme, a gólok! - VIDEÓ
Vezetőedzőnk szűkszavúan értékelte a Kazincbarcika idegenbeli, 5-0-s legyőzését.
Férfi futballcsapatunk 5-0-ra nyert a Kazincbarcika vendégeként és készülhet az ETO FC elleni elődöntőre.
Dózsa Zoltán színművész életében a színház mellett a foci és a Fradi is örök szerelem - VIDEÓ!
A sajtó munkatársai március 10., kedd 12:00-ig adhatják le akkreditációjukat.