2021. június 9.
Exkluzív: Bécsből Budapestre kísértük Peter Stögert
Kinevezése után először a Fradi TV-nek nyilatkozott újdonsült vezetőedzőnk – VIDEÓ!

Peter Stöger lett férfi labdarúgócsapatunk vezetőedzője. A Dortmundot a BL-be, a Kölnt az EL-be vezető osztrák bajnok edző Budapestre érkezése előtt bécsi otthonában adott exkluzív interjút a Fradi TV-nek.

„Mindig jobbnak kell lennem a tegnapi formámnál”

Myrto Uzuni beszélt győztes mentalitásáról, az elmúlt két találkozóról és az edzőtáborról – INTERJÚ!

Drámai meccsen búcsúzott a válogatott az Eb-től

A mieink kétszer is vezettek, és a 84. percig továbbjutásra álltak, ám a vége a németeknek kedvező 2-2 lett.

Boli: „Csapatkapitányként utat kell mutatni” – VIDEÓ!

Peter Stöger és Franck Boli videós értékelése a Ludogorec elleni győzelem után.

Pénteken játsszuk edzőtáborunk utolsó edzőmeccsét

Peter Stöger csapata június 25-én, péntek este 18.00-kor lép pályára.

Második edzőtábori meccsünket is megnyertük

Uzuni, Boli és Laidouni góljával 3-1-re legyőztük a Ludogorecet.

Ma 56 éves a VVK-siker!

Ma 56 éve nyerte meg az FTC a magyar futball máig egyetlen nagy nemzetközi trófeáját, a Vásárvárosok Kupáját!

Így áll össze egy edzőtábori élőképes közvetítés!

Három kamera, visszajátszások, kommentár és pályaszéli interjúk a kulisszák mögül – VIDEÓ!

Koszovói vagy andorrai ellenféllel kezdünk a BL-ben

Kedd este lejátszották a férfi labdarúgó Bajnokok Ligája négycsapatos előselejtezőjének elődöntőit.