November 18-án, szombaton került sor a Bérletesek Napjára a Groupama Arénában található Fradi Shopban. Az eseményre közönségtalálkozót is szerveztünk, amely során a magyar labdarúgó-válogatott Eb-selejtezőin négy gólt jegyző Varga Barnabás mellett Pászka Lóránd, Kristoffer Zachariassen és Cristian Ramírez osztotta az autogrammokat, de természetesen közös fotók készítésére is volt lehetőség.
- Nagyon sokan eljöttek erre az eseményre, ami csodálatos. A Fradinak óriási szurkolótábora van, örülök, hogy ezúttal közelebbről is megismerkedhetek pár drukkerünkkel, akik meccsről-meccsre buzdítanak minket – nyilatkozta Varga Barnabás.
A Bérletesek Napjáról a következő, november 21-én, kedden adásba kerülő Fradi TV-ben bővebben is beszámolunk, ahol csatárunkkal természetesen az Eb-kijutásról és a visszatéréséről is beszélgettünk.
Első hazai Európa Liga-selejtezőnkre 0 forintért válthatnak belépőt leghűségesebb bérleteseink.
Edzés, majd nyolcórás buszút a csodálatos tiroli hegyek közé - így telt a Fradi útja Ausztriába - VIDEÓ!
Férfi labdarúgócsapatunk kedden útra kelt, a következő napokban Ausztriában folytatja a felkészülést.
Férfi labdarúgócsapatunk június 23. és július 2. között az ausztriai Fieberbrunnban készül az új szezonra.
Rekordbajnok férfi labdarúgócsapatunk a Paksi FC vendégeként kezdi meg az új bajnoki szezont.
A jövőben is a FTC-ben játszik elefántcsontparti középpályásunk.
Az azeri bajnokkal és a nemzetközi porondról jól ismert Qarabaggal is megmérkőzik csapatunk Ausztriában.
A 25 éves Nathan Zohoré a francia másodosztályú Boulogne csapatától érkezik klubunkhoz.