
A Hegyalja Televízió jóvoltából egy különlegességgel emlékeztek meg az 1972. február 27-én lejátszott Ferencváros–Sátoraljaújhely Spartacus labdarúgó-mérkőzésről. Sárospatakon pénteken mutatták be „A tétmeccs legendája: Ferencváros–Sátoraljaújhely Spartacus 1972” című filmet.
Az 50 évvel ezelőtt történteket a két csapat korábbi labdarúgóinak visszaemlékezései alapján elevenítették fel. A film nem csupán a mérkőzésre és annak körülményeire koncentrál, kitér például a Ferencváros számára kiemelten eredményes 1972-es évre is. Férfi labdarúgócsapatunk 1972 tavaszán – a sátoraljaújhelyiek 3-1-es legyőzésének is köszönhetően – megnyerte a Magyar Kupát, emellett az UEFA Kupa elődöntőjéig menetelt, ahol végül a Wolverhampton Wanderers állta útját.
A Ferencvárosi Torna Clubot a filmbemutatón az FTC Labdarúgó Zrt. vezérigazgatója, a nyitóképünkön látható Orosz Pál, a Fradi Múzeum vezetője, Tobak Csaba képviselte.
Sztárparádé várja a Fradi Múzeumban drukkereinket, érkezzenek időben a lezárások miatt is!
Különleges mezben, jó ügyet képviselve lépnek pályára vasárnap a Fradi focistái.
Széles programkínálattal, rengeteg élménnyel várjuk szurkolóinkat a Groupama Arénába!
A korábbi 86-szoros válogatott kiválóság február 4-én lenne 97 esztendős.
Férfi labdarúgócsapatunk nem Pakson biztosította be először a győzelmét a végjátékban.
Az UEL-nyolcaddöntő visszavágója már biztos, hogy a legtöbb nézőt vonzó Fradi-meccs lesz a stadionban – VIDEÓ!
A góllal debütáló Owusu a hideggel is küzdött, Zachariassen örül a sikeres visszatérésnek – VIDEÓ!
Sztanyiszlav Csercseszov azzal a céllal küldte pályára Owusut, hogy gyorsítson a játékon, és fordítson.