Mint megírtuk, román ellenfelünk lemondta harmadik felkészülési mérkőzésünket a Bad Radkersburg-i edzőtáborban, így bajnok és kupagyőztes labdarúgócsapatunk a tervezett június 15-i hazatérés helyett már két nappal korábban, június 13-án visszautazott Magyarországra.
A kőkemény első alapozás kipihenésére vezetőedzőnk, Sztanyiszlav Csercseszov két napot adott a játékosoknak, hogy aztán újult erővel vághassanak bele a nyári felkészülés következő szakaszába, immáron az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban. Válogatottjaink a héten még nem tréningeznek a csapattal, de jövő héttől ők is a szakmai stáb rendelkezésére állnak.
Aligha kell hangsúlyozni, hogy mennyire fontos, hogy a csapat minél előbb megfelelő állapotba kerüljön, hiszen július elején már a Bajnokok Ligája első selejtezőkörében lesz érdekelt, ahol a kazah bajnok Tobol Kostanay lesz az ellenfél.
Egy kisfiú hajnali ötkor kelt, más a munkahelyét hagyta ott, hogy jegyhez juthasson - VIDEÓ!
Belga középpályásunk a Twente elleni meccs előtt beszélt visszatéréséről és a Fradi esélyeiről az UEL-ben.
Az augusztus 8-i edzőmérkőzésre megnyílik a vendégszektor; 29 ezer forintért elérhetők ide a jegyek!
Férfi labdarúgócsapatunk augusztus 8-án 19:00-tól fogadja a spanyol sztárcsapatot a Groupama Arénában.
A média munkatársai július 31-én, 12:00-ig adhatják le akkreditációs igényeiket.
A Paks elleni meccs után érkezik a Fradi Zóna Elemzés Hegedűs Henrikkel.
Férfi labdarúgócsapatunk augusztus 8-án 19:00-tól fogadja a spanyol sztárcsapatot a Groupama Arénában.
Az FTC elnöke meghívja az ankétra szurkolói kártyával rendelkező szimpatizánsainkat!