2022. július 28.
Fortune Bassey – A mezítlábas focitól a BL-gólokig
Nigériai csatárunkkal a Fradi mellett családról, szaltókról, és az afang levesről beszélgettünk – VIDEÓ!

Fortune Bassey első fél évében két gólig jutott a bajnok és kupagyőztes Ferencvárosban, a Tobol elleni BL-selejtezős visszavágón viszont rögtön duplával vette ki részét az 5-1-es sikerből. Nigériai támadónk reméli a dupla egy gólerősebb idény hírnöke. Bassey budapesti otthonában fogadott minket, ahol beszélgettünk a ferencvárosi tapasztalati mellett családról, hamarosan iderepülő szerelméről, a magyar szavak nehézségéről, a szaltókról, az afang levesről és gyermekkoráról.

Vonulás, megbotlás, költözés, készülés

Svájciakat dicsérő német lapok, bulizó szurkolók, hibaelemző válogatott - készülünk a németek ellen.

A szurkolók bevették Kölnt, folytatás Stuttgartban

Óriási buli és hagyományos közös vonulás a kölni stadionig, a magyar szurkolók ismét megmutatták - VIDEO

„A vereség miatt kevésbé érdekel, hogy betaláltam”

Az Eb-n Svájc ellen góllal bemutatkozó Varga Barna szerint a németek ellen is lehet keresnivalónk.

Rossi: Svájc váratlant húzott ellenünk

A szövetségi kapitány szerint az első félidő ráment a svájciak trükkjére, 2-3 jó teljesítményt látott csak.

Varga gólt fejelt, de kikaptunk Svájctól

Gólkirályunk találata csak a szépítésre volt elég a szünetben már kettővel vezető Svájc ellen az Eb-n.

Varga Barna: három ki-ki meccs vár ránk

A FradiMedia exkluzív tartalmakkal jelentkezik az Európa-bajnokság alatt Németországból.

Panenka a Groupama Arénában panenkázott

Különleges vendéget köszönthettünk 35-szörös bajnok férfi labdarúgócsapatunk otthonában, a Groupama Arénában.

„A támadóink egyéni képessége dönthet Svájc ellen”

A Fradi korábbi BL-hőse, a Svájcot is megjáró Vincze Ottó szakértett a szombati Eb-csoportmeccs előtt.