2021. december 13.
Fradi TV: Kiderül, kik az idei Fair Play díjazottjaink!
Különkiadásunkban fény derül az idei "Igazi Zöld-fehér Hős" és a "Fradi Szív" kategória díjazottjaira.

Ha kedd, akkor Fradi TV! Aktuális adásunkat december 14-én, kedden 19.30-kor tűzi műsorára az M4 Sport!

Magazinműsorunk ezúttal egy különleges adással jelentkezik, hiszen először a Fradi TV nézői értesülhetnek arról, kik kapták a 2021-es év Fradi Fair Play Díjait!

Sándor Orsolya műsorvezető Máté Bálinttal, a Fradi Fair Play Bizottság főtitkárával és Bácsi Péterrel, kétszeres világ-, és Európa-bajnok magyar birkózóval, a Fradi Fair Play Bizottság társelnökével feleleveníti a fair play fontosságát klubunk életében, valamint adásunk elején visszatekintünk, kik voltak az eddigi díjazottjaink.

Ezt követően bemutatjuk, ki lett az „Igazi Zöld-fehér Hős” és a „Fradi Szív” (az FTC törekvéseit a klub számára fontos társadalmi ügyben támogató magánszemély, cég, vagy szervezet lehet a győztes) kategória két győztese!

A 2017-ben alapított bizottság alapszabályban is rögzített célja, hogy felhívja a figyelmet a fair play és a Fradizmus szellemiségének folyamatos szem előtt tartására és az általa képviselt értékek hangsúlyozására, különös tekintettel az erkölcsi szabályok betartására, az ellenfél tiszteletére, valamint az erőszak-, és doppingmentes sportra. A bizottság célja, hogy felfedezze és elismerje az FTC azon tagjait, szimpatizánsait, akik munkásságukkal, életvitelükkel, cselekedeteikkel példaképként szolgálhatnak a közösség, a magyar emberek számára.

„Az anyám!”: Dibusz és az FTC ajándéka Bodrogi Gyulának

A Nemzet Színésze nemrég ünnepelte 90. születésnapját, klubunk pedig emlékezetes ajándékkal lepte meg – VIDEÓ!

Botka Varga Barnabásnak adott tippeket, de megfogadta?

Focistáink ismét fát ültettek a Budakeszi Vadasparkban, ahol Dibusz Dénes kisfia ismét ellopta a showt – VIDEÓ

Sajtóakkreditáció a DVSC elleni bajnokira

A sajtó munkatársai május 2., csütörtök 12.00-ig adhatják le akkreditációjukat a vasárnapi bajnokira.

„Örülök, hogy segíthettem a csapatnak döntőbe jutni”

A Nyíregyháza 2-1-es legyőzése után a mindent eldöntő gól szerzője, Edgar Szevikjan értékelt.

Leandro: „Az utolsó pillanatig hittünk a fordításban”

Pályaedzőnk, Leandro de Almeida a győzelem után kiemelte a csapat küzdeni tudását és akarását.

A hajrában harcoltuk ki a kupadöntőt!

35-szörös bajnok férfi labdarúgócsapatunk 2-1-re nyert a Nyíregyháza ellen a MOL Magyar Kupa elődöntőjében.

Exkluzív: ilyen a bajnoki pezsgőfürdő Fradi-módra

Ünneplés a szurkolókkal a pályán, nagy buli a színfalak mögött, így ünnepeltük a 35. bajnoki címet – VIDEÓ!