
Világszerte zajlanak a 2022-es, katari rendezésű labdarúgó-világbajnokság selejtezői. Afrikában a kvalifikáció második szakaszának 1. fordulóit rendezték pénteken, a D-csoportban pedig délután, a Mozambik–Elefántcsontpart-mérkőzésen Franck Boli révén Fradi-érdekeltség is volt.
Támadónk csereként kezdett, majd a 62. minutumban Jean Kouassit váltva pályára lépett – pályafutása során először a válogatott mezében. A 27 éves játékos elsőre 28 percet kapott, gólt azonban ő sem szerzett a 0-0-ra végződő selejtezőn.
Ezt követően péntek este Aissa Laidounival a kezdőcsapatában Tunézia látta vendégül Egyenlítői-Guinea válogatottját a B-csoportban. A Ferencváros középpályása 68 percet játszott, csapata 3-0-ra nyert.
A magyar válogatott szövetségi kapitánya elmondta, mit vár el csapatától Svédország és Azerbajdzsán ellen.
Hat magyar bajnoki cím, egy MK-siker, egy BL-, négy UEL- és egy EKL-főtábla után távozik Eldar Civic.
A friss BL-győztes párizsiak szakembere egyesületünket méltatta a Groupama Arénában – EXKLUZÍV INTERJÚ!
Június 18-án, szerdán sorsolják a második forduló párosításait, július 22-23. és július 29-30. a meccsnapok.
Közös meccsnézés a szentélyben, örömmámor, szívhez szóló beszédek a bajnokavatón – VIDEÓ!
Dibusz Dénes osztotta meg gondolatait a svédek elleni felkészülési válogatott mérkőzés előtt.
Korábbi védőnkkel a 2026-os világbajnokság mellett a benne élő Fradi-élményeiről is beszélgettünk – INTERJÚ!
A Fradi Zóna Plusz negyedik adásában labdarúgócsapatunk legfrissebb érkezőjével, Ötvös Bencével beszélgetünk.