2023. szeptember 21.
FTC–Csukaricski: parkolási lehetőség az MVM Dome-nál
Szurkolóink online, a meccsjegy.fradi.hu felületén válthatják meg parkolójegyüket.

Magyar bajnok férfi labdarúgócsapatunk szeptember 21-én, csütörtökön 18.45-től a szerb Csukaricski együttese ellen kezdi meg szereplését az UEFA Európa Konferencia Liga F-csoportjában. Az alábbiakban a mérkőzésre autóval érkezők olvashatnak fontos információkat!

Szurkolóink ezúttal az MVM Dome parkolóját vehetik igénybe. Ezt a belvárosból érkezve, az Üllői úti felüljárón végig hajtva, a lámpánál jobbra kanyarodva az út mellett találják meg. Egy parkolóhely ára 1500 forint, melyet kizárólag online, IDE kattintva tudnak megvásárolni.

Azon drukkereink, akik a Rákóczi híd felől jönnek két módon is eljuthatnak ide: előbb a Wallis Motornál jobbra, majd az út végén balra kanyarodva érhetik el az MVM Dome murvás parkolóját. Egy másik lehetőség a Rákóczi híd felől érkezőknek, hogy végig mennek a Könyves Kálmán körúton, majd az Üllői úthoz érve a felüljáró előtt jobbra kanyarodnak, a lámpánál pedig ismét egy jobb kanyart kell venniük, hogy eljussanak a parkolóig.

A Népliget felőli megközelítés a Könyves Kálmán körútról úgy lehetséges, hogy az Üllői úti felüljáró alatt balra tartunk, majd az MVM Dome utáni lámpáknál jobbra kell kanyarodni. Végül mindazoknak, akik az Üllői úton a belváros felé tartanak, a felüljáró előtt a lámpáknál kell balra visszafordulniuk, és az MVM Dome előtt elhaladva a lámpánál jobbra bekanyarodva találják meg a parkolót.

Felhívjuk szurkolóink figyelmét, hogy fokozottan ügyeljenek a környező utcákban parkolva a KRESZ betartására, mert a mérkőzések ideje alatt fokozott ellenőrzés várható. A szabálytalan parkolás kerékbilincset és szabálysértési eljárást vonhat maga után.

Jegyek az idei első csoportmeccsre

Egymeccses belépőjegyüket ma 10.00-tól kezdve megvásárolhatják online a meccsjegy.fradi.hu-n és korlátozott számban személyesen a Groupama Aréna jegypénztáraiban is. A stadion kapui a 18.45-kor kezdődő meccs előtt két órával, 16.45-től nyitnak – a meccsnapi programokról ITT tájékozódhatnak!

Cikkajánló

Kaphatóak a jegyek a Paks elleni bajnokinkra!

Július 26-án, vasárnap a tolnaiaknál kezdjük meg a 2026/27-es bajnoki idényt.

Holland ellenfél vár a Ferencvárosra

A korábbi kétszeres bajnok FC Twente vár csapatunkra a labdarúgó Európa Liga-selejtező második körében.

Indul a jegyértékesítés a Vasas elleni bajnokira!

A szezon első hazai bajnoki mérkőzését augusztus 2-án 20:15-től játsszuk a Groupama Arénában.

Íme, a megújult Fradi Zóna Live első adása

DJ Yamina és idősebb Lisztes Krisztián volt Krausz Dominika vendége a Vojvodina elleni meccs alkalmával.

Nagy Olivér: „Jó úton halad a csapat!"

Nagy Olivér a debütálásról, Gruber Zsombor pedig a góljáról és a Twente elleni párharcról beszélt.

Íme, Borbély Balázs és Dibusz Dénes öltözői beszéde!

A Vojvodina elleni mérkőzés előtt csapatkapitányunk, a győzelem után vezetőedzőnk szólt a csapathoz - VIDEÓ!

Indul a bérletértékesítés utolsó szakasza!

Még nem késő, hogy elfoglalja a helyét a Groupama Arénában a 2026/27-es bajnoki idényre.

"Nagyon elégedett vagyok a mai teljesítménnyel"

Borbély Balázs a Vojvodina elleni Európa Liga-selejtező hazai visszavágója után nyilatkozott.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin