
A ZTE elleni, 14.00-kor kezdődő találkozót megelőzően 11.00-tól még a Paks ellen is pályára léptünk az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban. Sergei Rebrov a Gróf - Lovrencsics, Frimpong, Otigba, Heister - Sigér, Vécsei - Ramadan, Lodico, Tokmac - Sihnevich kezdő tizenegyet küldte pályára.
Az első helyzetünk a hetedik percben volt, Tokmac Nguen passza után Mikalai Sihnevich lőtt, korábbi kapusunk, Holczer Ádám nagyot védett. Három perccel később újra Tokmac volt az előkészítő, a bal oldalon felfutó Marcel Heisterhez játszott, akinek keresztbe lőtt labdája centikkel ment el a bal kapufa mellett.
Negyedóra elteltével Vécsei Bálint távoli kísérleténél kellett nyújtóznia Holczernek, majd tíz perccel később Heistert indította középpályásunk, akinek középre lőtt labdáját Sihnevich nem tudta gólra váltani. Nemcsak Vécsei, Sigér Dávid is próbálkozott távoli lövéssel, ám nem született gól az első félidőben.
A második félidő elején Lovrencsics Gergő szabadrúgását Otigba Kenneth fejelte fölé, majd még ugyanebben a percben Gastón Lodico indítása után Tokmac lőtt mellé. Az 56. percben Tokmac látványos lövését védte a csereként beállt Rácz Gergő, két perccel később már rajta is túl voltunk, de az egyik paksi védő a gólvonalról kivágta Lodico lövését, középpályásunk Tokmactól kapott remek, sarkazós passzt.
A 62. percben hármat cseréltünk, Varga Ádám, Botka Endre és Ihor Haratin állt be Gróf, Lovrencsics és Sigér helyett. Öt perccel később ismét Vécsei lőtt távolról, ez még az első félidei kísérleténél is jobb volt, Rácz újra hatalmasat védett.
A hátralévő időben már nem alakult ki nagy helyzet, gól nélküli döntetlent játszottunk a nap első edzőmeccsén. Folytatás 14 órától a ZTE ellen, a Groupama Arénában – a találkozót élőben közvetíti az M4 Sport!
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
FTC-PAKS 0-0
FTC: Gróf (Varga Á., 62.) - Lovrencsics (Botka, 62.), Frimpong, Otigba, Heister - Sigér (Haratin, 62.), Vécsei - Ramadan, Lodico, Tokmac - Sihnevich
Két parkolót használhatnak a Fehérvár elleni bajnokira autóval érkező drukkereink.
A szerencsés drukker visszakapja a bérlet árát, de további akcióval is készülünk.
Ír vezetőedzőnk, Robbie Keane a Fehérvár elleni mérkőzés előtt beszélt várakozásairól.
19:10-től várja önt Priskin Tamás, Sowunmi Thomas és Vincze Ottó. Ne maradjon le!
Futballistáink a stábtagokhoz hasonlóan rutinosan mozogtak a kamerák előtt – VIDEÓ!
A Fehérvár elleni bajnoki előtt kipróbálhatják a Gripen VR szimulátort is.
Műsorvezetőnk ezúttal védőnkkel, Szalai Gáborral, valamint erőnléti edzőnkkel, Kovács Bencével beszélget.
Jelentős, negyven százalékos kedvezménnyel vásárolhatják meg termékeinket a Fehérvár elleni meccs napján.