2024. október 1.
FTC-Tottenham: ezekkel a programokkal készülünk
Érdemes lesz időben érkezni a stadionba az angolok elleni UEL-mérkőzésünkre.

35-szörös bajnok férfi labdarúgócsapatunk október 3-án, csütörtökön 18.45-től az angol Tottenham Hotspur együttesét fogadja hazai pályán UEFA Európa Liga főtáblájának 2. fordulójában.

Mint minden mérkőzésre, ezúttal is gazdag programkínálattal készülünk, így az UEL-meccsre is megéri korán érkezni a Groupama Arénába.

A találkozó előtt országjáró járművünket, a Fradi Kamiont is megcsodálhatják, illetve megtalálhatják majd a Fradi-minibuszt, ahol drukkereink számos népszerű Fradi-termék, ajándéktárgy és szurkolói kellék közül válogathatnak.

Állandó kerengői aktivitásaink során szurkolóink ismét lazíthatnak a chillzone-ban, a fanzone-ban pedig számos ügyességi játékot is kipróbálhatnak. Lesz lehetőség célba lövésre, lövőerőmérésre, játszani a flipperarénában, mazeballozni, illetve tesztelni a catch a stick (kapd el a botot) játékot. Mindezek mellett a mindig nagyon népszerű Green Box-fotozás, az arcfestés és súlypontemelkedés-mérés sem maradhat ki a programkínálatból.

Érkezzen időben, szurkoljon sportszerűen és ne dohányozzon a lelátón!

Kérjük szurkolóinkat, hogy – elkerülendő a sorbanállást, valamint azt, hogy lemaradjanak a találkozók első perceiről - érkezzenek időben minden hazai találkozóra, a kapukat minden alkalommal 2 órával az összecsapások előtt kinyitjuk. Továbbá mindenkit arra kérünk, tartózkodjon a kirekesztő, diszkriminatív rigmusoktól, mert az UEFA újra büntetni fogja a klubot. A B szektorokban helyet foglaló szurkolóinkat külön kérjük arra, hogy a lépcsőket hagyják szabadon meccs közben, mert az UEFA ezért is büntetéssel sújtja a csapatot.

A nézőtéri dohányzás továbbra is szigorúan tilos, a Groupama Aréna munkatársai fokozottan ellenőrzik a nézőtéren való dohányzást. Dohányozni csak a célra kijelölt helyeken lehet.

Zajlik az egymeccses jegyek értékesítése

Szurkolóink három kategóriában vehetik meg a Tottenham Hotspur elleni mérkőzésre szóló belépőjüket. Minden részletet ITT megtalálnak.

A 4 UEL főtáblás mérkőzésre érvényes bérletek továbbra is megvásárolhatóak, ezeknek az árairól ITT tájékozódhat.

Cikkajánló

Két felkészülési mérkőzést játszunk az edzőtáborban

Az azeri bajnokkal és a nemzetközi porondról jól ismert Qarabaggal is megmérkőzik csapatunk Ausztriában.

Fiatal francia védőt igazoltunk

A 25 éves Nathan Zohoré a francia másodosztályú Boulogne csapatától érkezik klubunkhoz.

Yusuf: „Igyekeztünk a taktikát átültetni a meccsre”

Labdarúgóink Tiszakécske elleni felkészülési mérkőzését Dibusz Dénes és Bamidele Yusuf értékelték - VIDEÓ

Győzelemmel mutatkozott be Borbély Balázs a kispadon

Lejátszotta első mérkőzését labdarúgócsapatunk Borbély Balázs irányításával a másodosztályú Tiszakécske ellen.

Lenny Joseph csereként állt be a vb-n Brazília ellen is

Támadónk sem tudott segíteni csapatán, az ötszörös világbajnok 3-0-ra nyert.

Botka Endre: „Nem vagyok egy nagyon csapongó ember”

Nagyinterjú az FTC-t közel tíz éve szolgáló futballistával, aki otthonra talált a Népligetben.

Dupla kapushosszabbítás csapatunknál

Szécsi Gergő és Őri Levente is marad a Ferencváros labdarúgócsapatának keretében.

Botka Endre: „Még éhesebb lettem a sikerre!”

Nyolcszoros magyar bajnok hátvédünk a következő szezonban is az FTC labdarúgója lesz – VIDEÓ!

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin